Yurtdışında Tatile Gidemiyorsan, İngilizce Konuşma Tatiline Gel!

İngilizce Konuşma Tatili, 3 gece 4 gün sürecek bir eğitim&tatil programıdır. Workshop, Mini Kurslar, Oyunlar, Turistik Gezi ve Simülasyonlar içermektedir. İngilizce Konuşma Tatili’nde 4 gün boyunca herkes için iletişim dili ingilizce olacak…

Tatiliniz boyunca hem öğretici workshoplarla gelişim sağlayacak hem de öğrendiklerinizi kullanacağınız simülasyon sayesinde eğleneceksiniz. Eğitim, workshop ve simülasyonlar ayrıca çeşitli oyunlarla da desteklenerek çok eğlence-çok öğrenme ortamı yaratılacak.

İngilizce Konuşma Tatili’nin amacı İngilizcesi belirli bir seviyede olan katılımcıların konuşma konusundaki çekingenliklerini atmalarına yardımcı olmak ve yaşadıkları problemleri uygulamalı olarak gidermelerini sağlamak.

Simülasyon çalışmalarında kurgulanacak olan bazı örnekler;

  • Sizlere otel içinde tamamlanması gereken görevler vereceğiz ve bu görevlerde oyunlaştırma kullanarak puan kazanma sistemi oluşturacağız…
  • Bizler birer ik yöneticisi, sizler de aday olacaksınız ve iş görüşmesi roll playleri yapacağız…
  • Menü siparişlerinizi İngilizce verecek, resepsiyondan havlunuzu İngilizce isteyeceksiniz…

Tatil esnasında arkadaş olarak gelen kişilerin ayrı zaman geçirmesini sağlayarak yeni arkadaşlıklar kurmanızı ve farklı kişilerle iletişim kurma becerisi kazanmanızı sağlayacağız…🤗 Güvenli ortamlarda rahat hissederek başarı ya da performans sergileyebilirsiniz ancak bu programın amacı sizi kendinizi yabancı hissettiğiniz bir ortamda bile ifade edebilmeniz için motive etmek.

Katılımcılar, ön başvuruda online seviye belirleme sınavına yönlendirilerek seviyelerine göre gruplandırma yapılacaktır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?