Derince İngilizce Kursu Bilgi Formu

Derince American Life ingilizce kursu

Derince İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Derince İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil kursudur.

Derince İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Derince İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil kursudur.

American LIFE Teenglish Derince çocuklar ve gençler için İngilizce Almanca Rusça ve tüm dünya dillerinin eğitiminin verildiği yabancı dil kursudur.

Eğitim Programlarımız

Ready
READY

Teenglish Ready. Bir an için çocuk olduk ve hayata onların gözünden baktık. Onlar koşmak, yuvarlanmak, oynamak, çizmek, boyamak, konuşmak, sormak ve öğrenmek istiyor.

Steady
STEADY

Steady programında çocukların ilgi alanları, zeka türleri, hangi aktivitelerle daha keyifli ve kolay öğrendikleri belirlenir. Ders içeriği farklı zeka türlerine hitap edecek şekilde tasarlanır.

GO
GO

Dil öğrenmek doğal bir süreçtir. Dizi film izlerken, internette araştırma yaparken, şarkı dinlerken, oyun oynarken, konuşurken İngilizceyi gençlerin hayatına dahil ediyoruz.

TÜM PROGRAMLAR

Yaratıcı Aktiviteler

project-work
PROJECT WORK

Project Work programında, İngilizce eğitimlerini destekleyici konular üzerinde proje çalışmaları yapılır. Proje çalışmalarında dilin gerçek hayatta kullanılarak gençlerin özgüven duygularının arttırılması hedeflenir.

a-litle-help
A LITTLE HELP

Teenglish, İngilizce iletişim becerilerini güçlendirecek biçimde eğitim vermektedir. Bunun yanı sıra okullardaki sınavlar ve ödevler de onların akademik başarılarının göstergesidir. A Little Help, sınavlar ve ödevlere yardımcı olacak çalışma programlarının genel adıdır.

tic-tac-toe
GO

Oyunlar, dil öğrenirken öğrenme sürecini çok daha eğlenceli hale getirir, öğrencilerin performanslarını daha fazla sergilemelerini sağlar ve bir güven ortamı oluşturur. Tic-Tac-Toe, eğitsel oyunların İngilizce oynandığı, ana ders etkinliklerini destekleyen ücretsiz yaratıcı aktivite sınıflarından biridir. Dil öğrenmek artık çocuk oyuncağı!

TÜM YARATICI AKTİVİTELER

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İngilizce Seviye Tespit Sınavı Sonuçlarınız E-posta Adresinize Gönderilecektir.
Loading