Almanca Aile Birleşimi Sınavında AmericanLIFE Farkı

Almanca Aile Birleşimi Sınavında AmericanLIFE Farkı Almanya’da vatandaşı olan ya da Almanya’da oturum hakkı bulunan bir birey ile evlenen Türk vatandaşlarının ailelerinin yanında yaşayabilmeleri için aile birleşim vizesi almaları gerekmektedir. Almanya’da yaşayan eşinin yanında yaşamak isteyen Türk vatandaşları aile birleşim vizesi alırken basit seviyede Almanca bildiklerini kanıtlamaları gerekmektedir. Aile birleşimi sınavında AmericanLIFE farkı ile sınavı çok rahat bir şekilde geçebileceksiniz. Almanca aile birleşimi sınavı 100 puan üzerinden değerlendirilmekte olup sınavın başarılı bir şekilde geçilebilmesi için en az 60 puan alınması gerekmektedir.

Almanca Aile Birleşimi Sınavında AmericanLIFE Farkı Almanca aile birleşimi sınavı için zengin içerikli materyaller ve uzman kadromuzla ihtiyacınız olan eğitim için gereken kaliteli eğitimi sunmaktayız.  Alman hükümeti Almanya’da aile birleşimi yapacak olan Türk vatandaşlarının günlük hayatlarını düzenli bir şekilde sürdürebilmeleri amacıyla basit seviyede Almanca bilmesini zorunlu kılmıştır. 2007 senesinden beri aile birleşimi vizesi alımlarında Almanca aile birleşimi sınavının geçilmesi şart koşulmuştur. Vize başvurularında alınması gereken evraklar içerisinde en önemli olanı Almanca aile birleşimi sınavı sonucudur.  Almanca aile birleşimi sınavı dört aşamadan oluşmakta olup dinleme, okuma anlama, konuşma ve yazma bölümlerinden oluşmaktadır.

Profesyonel Dil Eğitim Kadrosu

AmericanLIFE Eskişehir‘de alacağınız eğitimlerde sınavın her aşamasına göre farklı eğitimler vererek, her aşamayı kolayca geçmeniz için yardımcı oluyoruz. Almanca aile birleşimi sınavında dinleme bölümü 25 puan, okuma anlama bölümü 15 puan, yazma bölümü 25 puan ve konuşma bölümü 25 puan değerindedir.  Aynı zamanda yazma bölümünde verilen bir konu üzerine 40 kelimeden az olmamak şartı ile bir mektup yazılması istenmekte ve bu da 10 puan değerindedir. AmericanLIFE Eskişehir olarak sınav için ihtiyacınız olan eğitimi vermekle birlikte sınav için yapacağınız başvurularda ücretsiz danışmanlık vererek yardımcı olmaktayız.   Almanca aile birleşimi sınavı ayda bir kez yapılmakta olup 65 dakika yazılı, 15 dakika sözlü olmak üzere toplamda 80 dakika süren bir sınavdır.

Aile birleşimi sınavında AmericanLIFE farkı ile bu 80 dakikayı çok rahat bir şekilde geçirecek ve ailenizin yanına gidebileceksiniz. Almanca aile birleşimi sınavı için alacağınız eğitimde konuştuğunuz kişilerin ne söylediğini anlayabiliyor olacak ve sorduğu sorulara karşılık verebileceksiniz. Nerede oturduğunuzu,canlı bahis ne iş yaptığınızı anlatabilecek ve karşı tarafa sorabileceksiniz.  Rakamlar, miktarlar, saatler, levhalar ve fiyatlar gibi temel bilgileri kolaylıkla anlayabilecek, kısa formları doldurabilecek ve basit kısa mesajlar yazabileceksiniz. Almanca aile birleşimi sınavı için kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak ve eğitimlerimizi yerinde görmek isterseniz bize ulaşmanız yeterlidir.

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hacıalibey Mahallesi, Sakarya-1 Caddesi No:6/1 Tepebaşı – Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehir
Twitter: T/allineskisehir

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?