AmericanLIFE Eskişehirspor Resmi Dil Sponsoru

65 yıldır dil eğitimi konusunda Türkiye’de bir numara olan AmericanLIFE Eskişehirspor resmi dil sponsoru olarak güzel bir anlaşmaya imza atmıştır. Anlaşma kapsamında AmericanLIFE Eskişehir şubesi Eskişehirspor’a İngilizce, Almanca, Portekizce, Rusça, Türkçe ve Fransızca eğitimleri konusunda destek vermeye başlamıştır. Bunun yanı sıra çocuk yaş İngilizce eğitimi, tercümanlık ve çeviri hizmetleri verilecektir.

 

AmericanLIFE Eskişehirspor Eğitim İçeriği 

AmericanLIFE Eskişehir tarafından sunulan ve Türkiye’de ilk ve tek olan İngilizce futbol terimleri kitabı vasıtasıyla eğitimler verilecektir. Eskişehir futbol A Takım, kulüp idare heyeti ve çalışanlarına, altyapı gruplarına genel İngilizce eğitimi ve bunun yanı sıra futbol terimleri eğitimi sunulacaktır. AmericanLIFE Eskişehir olarak Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde uygulamalı ve görsel çalışmalarla farklı bir metot uygulanarak İngilizce öğretilmesi sağlanacaktır.  AmericanLIFE Eskişehir uzman akademisyenleri ve zengin içerikli materyalleri ile farklı metotları bir araya toplayarak İngilizce eğitimini pratik ve kalıcı hale getirmekte ve %100 öğrenim garantisi vermektedir.

 

AmericanLIFE Eskişehir Çocuk Yaş İngilizce Kursu 

7 ila 17 yaş aralığındaki çocuklarınıza uluslararası standartta eğitim alma imkanı sunarak, kalıcı şekilde İngilizce öğrenmelerini sağlıyoruz. Ülkemizde okullarda verilen İngilizce eğitimi yetersizliği; çocukların İngilizceyi öğrenememelerine ve bu sebeple mağdur olmalarına yol açmaktadır. İngilizce eğitimi küçük yaşlarda başladığında, öğrenilmesi çok daha kolay ve kalıcı olmaktadır. Teenglish kapsamında verdiğimiz eğitim çocuklarınızın eğlenerek İngilizce öğrenmesini sağlıyor ve bu eğitimin kalıcı olması için farklı metotlar kullanıyoruz. Çocuklarınıza eğitim veren akademisyenlerimiz çoklu zekâ kuramını temel alarak eğitim metotlarını oluşturmaktadırlar. Bu sayede her öğrencinin farklı zekâ türüne sahip olduğu kabul edilerek, farklı eğitim yöntemleri ile İngilizceyi öğrenmeleri sağlanmaktadır.

AmericanLIFE Eskişehir olarak çocuklarınızın İngilizce eğitimini tamamladığında;  akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilecekleri, iletişim becerilerinin gelişiminin sağlanması ve farklı kültürleri tanıyarak hoşgörü sahibi olacakları bir eğitimi tamamlamış olmaktadırlar. Çocuklar için İngilizce kurslarımızda eğitim danışmanlığını Amerikalı, Kanadalı ve İngiliz eğitmenler yapmakta olup bu sayede çocuklarınızın İngilizceyi akıcı bir şekilde konuşabilmek için pratik yapma imkânı sağlanmış olmaktadır.  Aynı zamanda yabancı eğitmenlerimizin vasıtasıyla yaz tatillerinde çocuklarınızın yurt dışında bir kamp ya da dil okulunda oldukça uygun fiyatlarla İngilizcelerini geliştirme fırsatları olacaktır.  AmericanLIFE Eskişehir olarak verdiğimiz hizmetlerde %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve %100 dil öğrenme garantisi sunmaktayız. AmericanLIFE Eskişehirspor resmi dil sponsoru olarak anlaşma kapsamında verdiğimiz çocuk yaş İngilizce kursu ve genel İngilizce kursu sayesinde İngilizceyi kolayca öğrenebileceksiniz.

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hacıalibey Mahallesi, Sakarya-1 Caddesi No:6/1 Tepebaşı – Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehir
Twitter: T/allineskisehir

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?