Eskişehir Çocuk Yaş İngilizce Kursu Erken Kayıt Fırsatı

Çocukların dil gelişiminin başladığı dönemler olan 2 yaş döneminden itibaren dil eğitimine başlanması ilerleyen zamanlara göre öğrenmesini çok daha kolay kılmaktadır. Bir yabancı dil bilmenin oldukça faydalı olduğu düşünüldüğünde erken yaşlarda dil eğitimine başlamak gelecek açısından atılan önemli bir adım olacaktır. Okullarda verilen dil eğitimlerinin yetersizliği sebebiyle çocuk yaş İngilizce kursu erken kayıt fırsatı seçeneklerinden faydalanarak çocuklarınızı geleceğe sağlam adımlarla hazırlayabilirsiniz. 7 ila 17 yaş arasında çocuklarınıza sunduğumuz Teenglish eğitimlerimizle uluslararası düzeyde dil öğrenme seçeneği sunmaktayız.

AmericanLIFE Eskişehir olarak günde 7 TL’den başlayan fiyatlarla İngilizce eğitimi veriyoruz. Erken kayıt fırsatı olarak sunduğumuz 144 saatlik online eğitim, 82 saat İngilizce eğitimi ve 30 saat özel ders imkânı sunuyoruz. Erken kayıt fırsatlardan yararlanmak için acele edin ve bize müracaat edin. Dil eğitim merkezimizi ziyaret ederek uzman akademisyenlerimizle tanışabilir, sınıflarda dersleri yerinde görebilir ve ayrıntılı tüm bilgileri alabilirsiniz. AmericanLIFE Eskişehir olarak çocuklarınıza dil eğitimi aldırmaya karar verdiğinizde öncelikle İngilizce seviyelerini belirliyor ve kendi seviyelerinde olan sınıfa yerleştiriyoruz. Sınıf sistemimizde yaş ve seviyeye göre belirlenmiş olarak öğrencileri gruplara ayırmaktayız.

Eğitmenlerimiz dil eğitimlerini eğlenceli hale getirerek; oyunlar, şarkılar, öğretici bilgiler eşliğinde öğretilen İngilizce sayesinde çocuğunuzun gelecekte dil öğrenirken başarılı olmasına, sınav başarılarının artmasına ve sosyal becerilerinin gelişimine yardımcı olmaktadır. Eğitim sistemimiz sayesinde hafızaya kalıcı olarak yerleşen bilgiler gerçek öğrenmeyi sağlamakta ve çocuklarınız öğrenilenlerin uygulamasını yapma fırsatı bulmaktadır.

Eskişehir Çocuk Yaş İngilizce Kursu İngilizce Eğitimi

AmericanLIFE Eskişehir dil eğitim merkezimizde çocuklarınızın İngilizce eğitimleri çoklu zekâ kuramı üzerine kurulmuş bir sistemle vererek görsel ve duyusal olarak farklı teknikleri uyguluyoruz. Eğitim sistemimizin başarısı kalıcı hafızaya yönelik eğitimlerden vermemizle gerçek öğrenme sağlamak üzerine kurulmuştur. AmericanLIFE Eskişehir’de eğitim alan çocukların elde edecekleri avantajlar;

  • Kalıcı şekilde İngilizce öğrenimini tamamlayan,
  • Akıcı bir şekilde İngilizce konuşabilme becerisi sahibi olan,
  • Farklı kültürleri tanıyabilme imkânı sayesinde özgüven ve hoşgörü kazanmış,
  • İletişim becerileri gelişmiş bireyler olarak eğitimlerini tamamlayacaklar.
Dikkatinizi Çekebilir  Eskişehir SAT Kursu ve Eğitim İçeriği

Dil eğitimi merkezimizde eğitim danışmalarımız Amerikalı, İngiliz ve Kanadalı eğitmenlerden oluşmakta ve bu sayede öğrencilerimiz akıcı bir şekilde konuşmayı öğrenebilmekte, öğrendiklerini pratik yaparak pekiştirebilmektedir. Eğitmenlerimizin yurtdışı bağlantılarını kullanarak çocuklarınızı oldukça uygun fiyatlarla yurtdışında kamp veya dil okuluna gönderme fırsatı da sağlamaktayız. AmericanLIFE Eskişehir çocuk yaş İngilizce kursu erken kayıt fırsatı için hemen başvurun ve fırsatlarımızdan faydalanmak için geç kalmayın.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hacıalibey Mahallesi Sakarya-1 Caddesi No:6/1 Tepebaşı-Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehirBir önceki yazımız olan Eylül Ayı Erken Kayıt Fırsatı başlıklı makalemizde americanlıfe eskişehir, Erken Kayıt Fırsatı ve Eskişehir Çocuk İngilizce Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.