Erken Kayıt Fırsatı ile Eskişehir İngilizce Kursu

Erken kayıt fırsatı ile Eskişehir İngilizce kursu almak istiyorsanız Eskişehir’in en büyük dil okulu olan AmericanLIFE fırsatlarını mutlaka değerlendirin ve acele edin. İngilizce öğrenmek ve İngilizce biliyor olmak günümüzde bir artı olmaktan çıkarak zorunluluk haline gelmiştir. Kendini geliştirmek isteyen kişiler İngilizce öğrenebilmek için eğitim almak istiyor ve kaliteli bir eğitim merkezi arayışına giriyorlar. Bu noktada AmericanLIFE Eskişehir olarak uzman akademisyenlerimiz, kaliteli içeriklere sahip materyallerimiz ve sunduğumuz fırsatlarla İngilizce eğitimlerimiz için öğrenme garantisi veriyoruz. Öğrencilerimizin talep ettikleri ve ihtiyacı oldukları her seviye eğitimin en başından sonuna kadar danışmanlık yapıyor ve kursun bitiminde seviyelerine uygun bir şekilde öğrenim almış olduklarından emin oluyoruz. AmericanLIFE Eskişehir olarak hedefimiz yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve başarılı ayrılan öğrencilerimizin olmasıdır. Bu nedenle kaliteli İngilizce eğitimini en uygun fiyatlarla sunarak öğrencilerimize destek oluyoruz.

AmericanLIFE Erken Kayıt Avantajları

İngilizce öğrenebilmek hayalinizse ve okulunuzun ya da işyerinizin sunduğu şartlara uygunluk sağlayarak ilerlemek istiyorsanız bize müracaat edebilirsiniz. AmericanLIFE Eskişehir olarak bize müracaat eden öğrencilerimize eğitim sistemimiz hakkında ayrıntılı bilgiler veriyor, ders alınacak ortamı gözlemlemesini sağlıyor ve akademisyenlerimizi yakından tanıma fırsatı veriyoruz. İngilizce eğitiminde kabul edilirlik konusunda da rakip tanımayan AmericanLIFE olarak bütçenizi zorlamadan İngilizce öğrenebilmeniz için fırsatlar sunuyoruz. İngilizce dil eğitimi için sunduğumuz erken kayıt avantajlarından faydalanabilmek için acele edin ve hemen bize müracaat edin. Erken kayıt avantajlarımız içerisinde bulunan günde 6.5 TL’ye 4 kur İngilizce + iş İngilizce yan dil ve online eğitim fırsatları sunuyoruz. Aylık 250 TL’den başlayan fiyat seçenekleriyle 6 kur alan her öğrencimize ücretsiz 4 haftalık yurtdışı eğitimi, 5 kur alan her öğrencimize IELTS eğitimi ve sınavını ücretsiz olarak sunuyoruz. Üstelik kayıt olan her öğrencimize İş İngilizcesi eğitimi ve 2. Yan dil eğitimini ücretsiz olarak veriyoruz.

Dikkatinizi Çekebilir  Eskişehir’de TOEFL Hazırlık Kursu

İngilizce öğrenmek isteyen her öğrencinin yüksek fiyatlarla karşılaşarak hayal kırıklığı yaşadığını ve hayallerinden vazgeçtiğini bilerek sunduğumuz cazip kampanyalarla ve fırsatlarla herkesin İngilizce öğrenme hayallerini gerçekleştirmesi için olanak sağlıyoruz. Sunduğumuz erken kayıt fırsatı ile Eskişehir İngilizce kursu fırsatı sayesinde İngilizce öğrenebilir ve hayallerinize kaliteli eğitimlerimizle kavuşabilirsiniz. AmericanLIFE Eskişehir’in en büyük ve kaliteli dil okulu olarak merak ettikleriniz ve sormak istedikleriniz için bize ulaşabilir, müracaat ederek eğitim fırsatlarımızı yerinde görerek karar verebilirsiniz. Erken kayıt fırsatları için geç kalmadan bize başvurabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hacıalibey Mahallesi, Sakarya-1 Caddesi No:6/1 Tepebaşı – Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehir
Twitter: T/allineskisehirBir önceki yazımız olan Çocuk Yaş İngilizce Kursu Erken Kayıt Fırsatı başlıklı makalemizde americanlıfe eskişehir, dil kursu ve Eskişehir Çocuk İngilizce Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.