Eskişehir Çocuk İngilizce Kursu ve Faydaları

2 yaşından sonra dil gelişiminin başladığı her birey için küçük yaşlarda dil öğrenmek, ilerleyen zamanlara göre çok daha kolaydır. Bir yabancı dil bilmenin bir çok avantajı olduğu için çocuklarına küçük yaşta İngilizce öğretmek isteyen çoğu aile eğitim sistemi içerisindeki yetersiz İngilizce derslerinden yakınmaktadır. Bu nedenle Teenglish Eskişehir ailesi olarak eğitim sistemindeki bu yetersiz dil açığını tamamlamak ve doğru İngilizce eğitimi vermek için çocuklarınızla birebir ilgileniyor ve onlar için özel fırsatlar sunuyoruz. Eskişehir çocuk İngilizce kursu ve faydaları nelerdir diye öğrenmek istediğiniz zaman kurumumuza geldiğinizde, Eskişehir içerisindeki en iyi dil eğitimi veren kurum olduğumuza olan inancınızın artacağını söyleyebiliriz.

Erken Yaşta Yabancı Dil Öğrenmek Neden Önemli?

Tüm zihinsel süreçlerimizi tanımlamak için kullandığımız dil, aynı zamanda bir kültürü tanımaya da vesile olur. Erken yaşlarda yabancı dil öğrenen çocuklarda daha geniş kültürel tanımlamalar olurken sosyal anlamda da daha aktif bir hayata sahip olabilecektir. Dilbilimciler, küçükken yabancı dil öğrenen çocukların problem çözme konusunda daha başarılı olduğunu söylemektedir. Ayrıca küçük yaşlarda dil öğrenen çocuklar  ileriki yaşlara oranla bunun bir ana dil gibi kavranmasını daha kolay kavrarlar. Ayrıca erken yaşta ana dil dışında bir dil bilmek, çocuğun yaşıtlarına oranla eğitim hayatında daha başarılı olmasını sağlayacaktır.

Teenglish Eskişehir kursu eğitimlerimizde çocukların hem daha sosyal hem de daha özgüvenli bireyler olması için çaba gösteriyoruz. Uzman eğitimcilerimiz ve size uygun kurlarımızda bir an önce vakit kaybetmeden çocuğunuza İngilizce eğitimi vermeye başlayabilirsiniz. Sadece teorik bilgilerle değil, dersi eğlenceli hale getiren materyallerle çocuğunuzun dil öğrenmesini daha da kolaylaştırıyoruz.

Yabancı Dil Eğitimi Çocuklara Nasıl Veriliyor?

Eskişehir çocuk İngilizce kursu ve faydaları anlamında size destek olacak eğitmenlerimiz çocuğun yabancı dil eğitimini olabildiğince eğlenceli bir hale dönüştürüyor. Sadece yazılı derslerden meydana gelmeyen bu eğitimler esnasında çocuklar eğlenceli oyunlar, şarkılar, öğretici bilgiler ve benzeri çalışmalarla bir dili kültürel anlamda da kavramış oluyor. Böylece öğrendiği dili uygulama fırsatı da bulan çocuk kalıcı hafızasında yer ederek gerçek bir öğrenme sağlıyor. Siz de çocuğunuz gerçek bir İngilizce eğitimi alsın, gelecekte dil öğrenirken zorlanmasın ve sınav başarısı, sosyal becerisi daha yüksek olsun istiyorsanız erken yaşlarda kurumumuza gelerek çocuğunuza uygun kurları tercih edebilir ve onun kaliteli bir dil eğitimi almasını sağlayarak başarı kapılarını açmasına fırsat verebilirsiniz.

 

 

Daha fazla bilgi için sizi arayalım?

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hoşnudiye Mah.Kızılcıklı Mahmut Cad.No:40 Tepebaşı / Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehir
Twitter: T/allineskisehir

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?