Eskişehir’de IELTS Eğitimi

Eskişehir’de IELTS eğitimi İngilizce kullanılan ülkelere eğitim veya çalışma amacıyla gitmek isteyen ya da göçmen olarak yurtdışına yerleşmek isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliklerini ölçmek ve değerlendirmek amacıyla uygulanan uluslararası geçerliliğe sahip olan IELTS sınavı dört aşamadan oluşmaktadır. Aynı zamanda ülkemizde belli üniversitelerin hazırlık bölümlerinin geçilebilmesi ya da özel sektörde iş başvurularında IELTS sonucu istenmektedir. Eskişehir’de IELTS eğitimi hakkında zengin materyaller, deneme sınavları ve kaliteli İngilizce eğitimi ile AmericanLIFE Eskişehir olarak yanınızdayız.

Dünya genelinde 140 ülkede geçerliliği olan IELTS sınavı dünya çapında 10 binden fazla kurum ve kuruluş tarafından kabul edilmektedir. IELTS sınavı toplamda 2 saat 45 dakika süren ve konuşma, yazma, dinleme ve okuma bölümlerinden oluşmaktadır. AmericanLIFE Eskişehir olarak bu sınavın dört aşaması için de ayrı ayrı eğitimler vererek, deneme sınavları yapmaktayız. IDP Türkiye ortağı olarak öğrencilerimize kendilerine özel sınav açma ve ücretsiz danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. IELTS sınavında puanlama 9 üzerinden yapılmakta olup en yüksek puan olan 9, dört bölüm üzerinden ayrı ayrı verilerek aritmetik ortalama ile hesaplanır. Örnek vermek gerekirse dinleme bölümünden 7, okuma bölümünden 8, konuşma bölümünden 8 ve yazma bölümünde 7 alan bir sınav adayının IELTS puanı 7,5 olacaktır. AmericanLIFE Eskişehir farkı ve kalitesiyle alacağınız eğitimler sayesinde IELTS sınavına hazır olabilir ve eğitim süresince danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sınava yapılması gereken her hazırlık için yanınızdayız.

Gireceğiniz Yabancı Dil Sınavına Özel Programlar

Eskişehir Dil Kursu AmericanLIFE Eskişehir olarak geçmeyi hedeflediğiniz sınav türüne göre size özel eğitim programları hazırlıyor ve IELTS sınavı için zenginleştirilmiş materyallerimiz ve en kaliteli eğitimi almanızı sağlıyoruz. IELTS sınavı dinleme bölümü 40 dakika, okuma bölümü 60 dakika, yazma bölümü 60 dakika ve konuşma bölümü 10 ila 15 dakika arasında sürmekte ve ihtiyacınıza özel olarak her bölüm için pratik İngilizce eğitimimiz sayesinde dört bölümü de başarıyla geçebileceksiniz. Hem bütçenize hem de zamanınıza verdiğimiz değerle IELTS sınavı hazırlıklarınız için yanınızdayız. IELTS sınavına birçok kez başvuru yapılabilmekte ve istenilen sayıda girilebilmekte olmasına karşın Eskişehir’de IELTS Eğitimi veren en kaliteli eğitim merkezi olarak ilk sınava girişinizde hayal ettiğiniz puanı alabilmeniz için kalitemizi her geçen gün arttırıyoruz. Sınav için verdiğimiz kaliteli eğitimin yanı sıra başvuru süreçlerinde de öğrencilerimizin yanında oluyor ve danışmanlık yapıyoruz. Yurtdışına gitme amacınız doğrultusunda seçmeniz gereken IELTS sınavı türü akademik veya genel olarak ayrılmakta olup eğitim de size en uygun şekilde şekillendirilmektedir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hacıalibey Mahallesi, Sakarya-1 Caddesi No:6/1 Tepebaşı – Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehir
Twitter: T/allineskisehir