Eylül Ayı Erken Kayıt Fırsatı

AmericanLIFE Eskişehir eylül ayına özel kampanyalarıyla en kaliteli eğitim fırsatlarını sunmaktadır. AmericanLIFE olarak verdiğimiz online eğitim destekleri ücretsiz özel ders imkânı ve yurtdışı eğitim olanakları ile 65 yıllık eğitim tecrübemizi sunmaktayız. Hedefimiz %100 müşteri memnuniyeti ve öğrencilerimizin İngilizceyi aktif bir şekilde konuşarak kursumuzu tamamlamasıdır. Uzman akademisyenlerimiz ve özel olarak hazırlanmış zengin materyallerimizle, en kaliteli eğitimi en uygun fiyatlarla sunmaktayız. %100 öğrenme garantisi vererek hayallerinizi gerçekleştirebilmemiz için Eylül ayı erken kayıt fırsatı seçeneklerimizi kaçırmayın.

Eskişehir’in en iyi dil kursu olarak eğitimlerimizi 12 kişilik özel sınıflarda Türk ve yabancı eğitmenler eşliğinde vermekte olup eğitim içerisinde anlayamadığınız konular olması durumunda ücretsiz olarak özel ders imkânı sunmaktayız. 200 TL’den başlayan kur fiyatlarımızla en kaliteli İngilizce dil eğitimi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. İngilizce öğrenmek ve bilmek bir ayrıcalık olmaktan çok bir zorunluluk haline gelmiş olup ülkemizde birçok iş fırsatında, üniversite eğitimlerinde, yapmak istediğiniz yurtdışı seyahatlerinde yani kısacası her alanda zorunluluk derecesinde ihtiyaç yaratmaktadır. Verdiğimiz eğitimler sayesinde kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenebilecek ve akıcı bir şekilde konuşabileceksiniz. Bize başvurduğunuzda öncelikli olarak İngilizce dil seviyenizi ölçerek seviyenize uygun olan sınıfa yerleşmenizi sağlıyoruz. İhtiyacınız olan dil eğitimini size özel şekilde planlayarak, en uygun şekilde İngilizce öğrenmenizi sağlıyoruz. Siz de İngilizce öğrenmek istiyor ve kendinizi geliştirmek istiyorsanız, okulunuzun ya da işyerinizin sunduğu şartlara uyum sağlayarak hayatınızı kolaylaştırmak istiyorsanız AmericanLIFE Eskişehir‘e müracaat ederek Eylül ayı erken kayıt avantajlarından faydalanabilirsiniz. Bize müracaat ettiğinizde eğitim sistemimiz hakkında ayrıntılı tüm bilgileri alabilir, ders alacağınız ortamı gözlemleyebilir, uzman akademisyenlerimizle tanışabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Ekonomik Dil Eğitimi Programları

Bütçenizi zorlamadan hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz İngilizce eğitiminizi alabilmeniz için sunduğumuz avantajlı fiyatlardan faydalanın. Sunduğumuz avantajlı paketlerimizin içerisinde bir kur genel İngilizce, bir kur iş İngilizce ‘si, bir kur 2. yan dil eğitimi, 2 hafta yurtdışı dil okulu gibi farklı seçeneklere aylık 200 TL’den başlayan ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz. Özellikle diğer kurslar tarafından sunulan yüksek fiyatlardan dolayı dil eğitimini tamamlayamayan kişiler için en kaliteli eğitimi en uygun fiyatı alma avantajı sunuyoruz. AmericanLIFE Eskişehir olarak öğrencilerimizin her birine özel olarak eğitim programı çıkarıyor ve en başarılı olacakları şekilde dili öğrenimlerini sağlıyoruz. %100 öğrenme garantisi sunan AmericanLIFE eğitiminizi tamamlayabilmek için her konuda sizin yanınızdadır. Bize ulaşarak Eylül ayı erken kayıt fırsatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

American LIFE Eskişehir Yabancı Dil Kursu

Adres: Hacıalibey Mahallesi Sakarya-1 Caddesi No:6/1 Tepebaşı-Eskişehir
Telefon: +90 (222) 345 00 03
E-posta: eskisehir[at]americanlife.com.tr
Facebook: F/allineskisehir