IDP IELTS Türkiye Eskişehir Partneri AmericanLIFE

Eskişehir IDP Ielts Sınav Merkezi Yurtdışında okumak isteyen öğrencilere yardımcı olan dünya lideri IDP Education ve AmericanLIFE Eskişehir arasında yapılan iş ortaklığı sayesinde öğrencilerin IELTS sınavını almaları ve yeni bir ülkede yaşayabilmeleri için yardımlarına ortak olarak devam etmekteyiz. IDP Education 30 ülkede 89 ofisiyle neredeyse dünyanın her yerinde öğrencilere yurtdışında okuyabilmeleri için destek sağlarken IELTS ülkemizde IDP Turkey aracılığıyla uygulanmaktadır. IDP IELTS Türkiye Eskişehir Partneri AmericanLIFE olarak öğrencilerimize IELTS sınavı için eğitim veriyor ve kendilerine özel açabilecekleri sınava Eskişehir’de girebilmeleri için destek oluyoruz. IDP IELTS ile yaptığımız anlaşma neticesinde öğrencilerimiz kendilerine özel sınav organizasyon hizmeti, ücretsiz danışmanlık hizmeti, gerçek zamanlı denemeler ve sonuçlarını elde edebilecekler.

Eskişehir’deki En İyi IELTS Hazırlık Kursu

IELTS Sınavı İngilizcenin kullanıldığı ülkelerde eğitim almak isteyen ya da çalışma amaçlı gitmek isteyen kişilerin İngilizce dil yeterliliklerini değerlendirmek amacıyla yapılan ve uluslararası geçerliliği olan sınavdır. IELTS sınavı ABD, Avusturalya, Kanada, Birleşik Krallık ve Yeni Zelanda’dan konu uzmanları aracılığıyla hazırlanmakta olup bu ülkeler başta olmak üzere birçok ülkede üniversiteler ve iş verenler tarafından talep edilen bir sınavdır. IELTS dünya genelinde 10 binin üzerinde profesyonel kurum tarafından ve 140 ülkede kabul gören ve göçmenlik için İngilizce bilmeyi şart koşan ülkelerde kabul edilen tek İngilizce sınavıdır.

Türkiye’de birçok üniversitede hazırlık sınavından muaf olmak isteyen öğrencilerden ve özel sektörde THY, Yapı Kredi gibi kurumsal firmalarda çalışmak isteyen kişilerden IELTS sonuçları istenmektedir. IDP IDP, Unıversity of Cambridge ESOL ve British Council kuruluşları tarafından geliştirilmiş olan IELTS, iki türü olan (akademik ve genel) bir sınavdır. AmericanLIFE Eskişehir olarak dört temel dil becerisi üzerine odaklanan IELTS sınavı için gerekli eğitimi, zengin materyaller kullanarak öğrencilerimize sunmakta ve 2 saat 45 dakikalık bu sınava yeterli bir şekilde katılabilmeleri için eğitimlerini tamamlıyoruz. IELTS sınavına girecek olan adayların yurtdışına gidiş nedenlerine göre seçilecek olan sınav türü ve eğitimi konusunda öğrencilerimizin yanındayız.

IDP IELTS Türkiye Eskişehir Partneri AmericanLIFE olarak İngilizce konuşma, okuma, yazma ve dinleme konusunda gerekli eğitimi sunarak yurtdışında eğitim görmek isteyen herkese destek vermekteyiz. Yurtdışında eğitim ve çalışma hayallerinizi gerçekleştirebilmeniz için öncü ve yenilikçi eğitim modelimiz ve zengin materyallerimizle sizleri IELTS sınavına en uygun şekilde hazırlamaktayız. Sınav heyecanı yenebilmeniz ve daha hazırlıklı olabilmeniz için sık sık yapılan deneme sınavlarımız sayesinde IELTS sınavına çok daha rahat bir şekilde girebileceksiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?