IELTS Sınavı Neler İçerir ve AmericanLIFE Nasıl Hazırlar?

AmericanLIFE Eskişehir, dil eğitiminde kullandığı etkili metotlar ile her yıl daha fazla sayıda öğrencinin sınavlarda başarılı olmasını sağlamaktadır. Uluslararası geçerliliğe sahip IELTS sınavı için de firmanın kurslarına katılabilirsiniz. 1 ila 9 arasında puan sistemi bulunan bu sınavdan başarılı olunması için tecrübeli eğitmenlerden oluşan bir kadro ve zengin materyaller ile hazırlık sağlanmaktadır IELTS sınavı neler içerir ve AmericanLIFE nasıl hazırlar diye merak edenler, en kısa sürede firmayı ziyaret edebilir ve akıllarına takılan soruları sorabilirler.

Eğitimin verimini arttırmak için sınıflar özel olarak belirlenmekte ve kontenjanlar olabildiğince düşük tutulmaktadır. Kalabalık sınıflarda etkili bir dil eğitiminden bahsetmek mümkün değildir. Okuma, anlama ve yazma konularında kullanılan materyaller, sınıflarda bulunan projeksiyon gibi araçlar sayesinde etkili bir şekilde kullanılmaktadır. Gramer konularında teorik olarak yeterli bilgi verildikten sonra, sınıf içi ve sınıf dışı aktivitelerle pratik kullanım da gerçekleştirilmektedir.

IELTS Sınavı Hakkında Detaylar

IELTS sınavlarının iki farklı türde uygulanmaktadır. Akademik amaçlı ve genel eğitim amaçlı olmak üzere, iki farklı amaca yönelik sınav hazırlanmaktadır. AmericanLIFE Eskişehir ile IELTS kursuna başvuru yapanların öncelikle dil becerileri test edilmektedir. Herhangi bir dil sınavına katılmamış olan kişilere sınav uygulanarak, dil seviyeleri belirlenir. Katılımcılar, dil seviyelerine göre özel sınıflara alınmaktadır. Eğitimlerde kullanılan kaynakların özgün ve uluslararası geçerliliğe sahip olmasına dikkat edilmektedir.

Eğitimler,

  • Yazma,
  • Okuma,
  • Dinleme ve
  • Konuşma odaklı olarak verilmektedir.

AmericanLIFE Eskişehir olarak ücretsiz gerçekleştirdiğimiz seviye tespit programı sayesinde, bireylerin hangi becerilerde daha iyi ve hangi becerilerde eksiklikleri olduğu görülebilmektedir. Seviye belirleme sınavları online olarak gerçekleştirilmektedir. Sınav ile ilgili sorular için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Kurumumuz tarafından sağlanan dil eğitimleri, belirli bir yaş aralığına hitap etmemektedir. Dil öğrenmek isteyen her yaştan insan kurslara katılım gösterebilir. Kullanılan eğitim metotları, öncü ve yenilikçi standartlardadır ve kişilerin kendilerini her anlamda geliştirebilmelerine olanak tanır. Sınava daha iyi bir şekilde hazırlanılması için kurs boyunca deneme sınavları gerçekleştirilmektedir. Bu sayede adaylar, gerçek sınav deneyimine yakın bir sınav performansı sergileyebilmektedir. Sınav sonuçlarına göre kişilerin eğitimlerde ne kadar ilerleme kat ettikleri görülebilmektedir. Eğitim uzmanları, hangi konulara ağırlık verilmesi gerektiği ve nasıl daha verimli çalışılabileceği konularında da öğrencilere destek olmaktadır. Deneme sınavlarında alınan puanlar, gerçek sınavda kullanılan puan sistemine uygun olarak düzenlenmekte ve kişilerin hedefe ne kadar yaklaştıklarını daha kolay görmeleri sağlanmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?