American LIFE Kocaeli İzmit Uzaktan Online İngilizce Eğitimi

Elli yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan American LIFE Dil Okulları, yıllardır İzmit’in en çok tercih edilen dil kursudur. İzmit’ten önce Türkiye’ye daha sonra da dünyaya açılmış bir dünya markası olma yolunda kararlı ilerleyişini sürdürmektedir.

Online Uzaktan İngilizce Eğitmi

American LIFE Dil Okulları, yenilikçi vizyonuyla eğitim sistemini günümüzün gereklerine göre güncel tutmaktadır. Artık eğitim modellerinin uzaktan online ingilizce eğitimi unsurlarıyla desteklenmesi bir gerekliliktir. American LIFE, dünyanın en önde gelen dijital eğitim platformları ve dijital içerik sağlayıcılarıyla yapmış olduğu işbirliği sonucunda, sınıf içi derslerinin yanında, öğrencisini ders öncesi ve sonrası egzersizler, +More aktiviteleri, rehber öğretmen eşliğinde pratik gibi çalışmalarla destekler. Böylece hem uzaktan eğitim hem de sınıf içi eğitimin faydalarını birleştirmiş olur.

Sınıf İçinde İngilizce Eğitimi

Dileyen öğrencilerimiz sınıf içi ingilizce eğitimini de online olarak alabilir, kuruma uğramadan ama güvenilir ve kaliteli bir kuruma her istediğinde ulaşabilir olmanın rahatlığı içinde eğitimlerini sürdürebilirler. Sınıf içi eğitimlerini online alan öğrencilerimiz de tüm sosyal aktivitelerden, +More grupları ya da reher öğretmen eşliğinde pratik derslerine katılmak için istedikleri zaman kurumumuza uğrayabilirler.

İngilizce Öğrenmek İçin Daha Fazla Seçenek

Görüldüğü gibi American LIFE Dil Okulları, uzaktan online ingilizce eğitiminin de lider ve yenilikçi kuruluşu olarak İzmit’te hizmet vermektedir. Geniş hizmet yelpazesiyle öğrencilerine pek çok seçenek sunmaktadır.

ONLINE BAŞVURU