American LIFE İstanbul Kadıköy Fransızca Kursu’nda Fransızca Eğitimi Almak İster Misiniz ? Başlangıçtan İleri Seviyeye Kadar Fransızca Eğitimi İçin Kur Fiyatları , Ders İçerikleri ve Detaylı Bilgileri Şubemizden Alabilirsiniz. Fransızca Kur Fiyatlarında %25 İndirim Kampanyasını Kaçırmayın!!

American LIFE Kadıköy , yabancı dil eğitiminin yanı sıra size yabancı dilde aldığınız bu eğitimleri kullanmanıza fırsat da tanıyor. Öğretmenlerle yapılan pratiklerle, sınıf ve kurum içerisinde eğitmenlerimiz sizlerle yabancı dilde iletişim kurarak size öğrendiklerinizi kullandırtarak , bilgilerinizi hem taze tutmanız hemde bu bilgileri geliştirmenize yardımcı oluyor , bu şekilde Fransızca öğrenmenin en iyi yöntemlerinden biri olan pratik alanınızda genişlemiş oluyor.

“FRANSIZ KALMAYIN!!”

Adres: Söğütlü Çeşme Cd. No:122 Kadıköy – İstanbul
E-Posta: kadikoy@americanlife.com.tr
Telefon: +90 (216) 338 26 66

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?Bir önceki yazımız olan American LIFE İstanbul Kadıköy İngilizce Kursu başlıklı makalemizde almanca, AmericanLIFE İstanbul Kadıköy İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu ve bir alana bir bedava hakkında bilgiler verilmektedir.