stanbul Kadıköy İngilizce Kursu

American LIFE İstanbul Kadıköy İngilizce Kursu sizlere yabancı dil eğitimi vererek size ingilizcenizi istediğiniz seviyelere çıkartan bir dil kursudur.

Kadıköy de bulunan American LIFE İstanbul Kadıköy İngilizce Kursu bir çok yenilikle ve yeni yüzü ile sizleri ingilizce eğitiminizde üst seviylere çıkartacak.
İngilizce eğitiminize ek olarak bir çok dilde eğitimi veren American LIFE İstanbul Kadıköy İngilizce Kursu ingilizce , almanca , ispanyolca , rusça ve bunun gibi bir çok popüler yabancı dil eğitimi ile hayatınızda sizi başarılara imza atmanız adına eğitimlerini sunuyor.

American LIFE İstanbul Kadıköy de aldığınız eğitimlerde ömür boyu destek , standartların üstünde kalite , aktiviteler , kampanyalar dahil bir çok imkan sizleri bekliyor.
Şubemizde sizleri bekleyen güler yüzlü danışmanlar, alanında uzman eğitmenler , yabancı öğretmenler , 12 kişilik sınıflar ,eğitiminizi en iyi şekilde alabileceğiniz derslikler, özel dersler , birebir eğitimler, ingilizce sınavları ,sınav eğitimleri , IELTS ,TOFL , YDS sınavları için özel programlarla bezenmiş eşsiz konu anlatımları gibi benzersiz içerikleriyle sizleri sınavlarınıza , eğitiminize , kariyerinize farklı deneyimler sunarak ilerleme potansiyeli sağlıyor.

American LIFE Kadıköy , yabancı dil eğitiminin yanı sıra size yabancı dilde aldığınız bu eğitimleri kullanmanıza fırsat da tanıyor. Öğretmenlerle yapılan pratiklerle, sınıf ve kurum içerisinde eğitmenlerimiz sizlerle yabancı dilde iletişim kurarak size öğrendiklerinizi kullandırtarak , bilgilerinizi hem taze tutmanız hemde bu bilgileri geliştirmenize yardımcı oluyor , bu şekilde ingilizce öğrenmenin en iyi yöntemlerinden biri olan pratik alanınızda genişlemiş oluyor.

American LIFE ve Roosvelt Üniversitesi iş birliği hazırlanmış eğitimler ile gerçekçi bir yabancı dil eğitimi almak için American LIFE İstanbul Kadıköy şubemiz avantajlı fiyatlar bütçenize uygun taksitlendirmeler ve ödeme çeşitleriyle ingilizceyi bir zorluk olmaktan çıkarıp eğlenceli bir şekilde , eğlenceli bir ortamla almanızı sağlıyor , ingilizce öğrenmek artık çok kolay bunun için tek yapmanız gereken ingilizce öğrenme isteğiniz. Yabancı dil artık önünüze bir engel olmaktan çıkacak ve ingilizceyi hayatınızın her alanında kullanmanıza olanak tanıyacak olan American LIFE İstanbul Kadıköy Söğütlü Çeşme Caddesi Numara 122 İstanbul Kadıköy’de.

Bilgi ve İletişim için aşağıdaki adres , email veya telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Adres: Söğütlü Çeşme Cd. No:122 Kadıköy – İstanbul
E-Posta: kadikoy@americanlife.com.tr
Telefon: +90 (216) 338 26 66

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

Siz de fikrinizi belirtin