İstanbul Kadıköy Genel İngilizce Kursu

American Life Dil Okullarında Genel İngilizce eğitimleri Amerika Birleşik Devletleri NCSSFL (National Council of State Supervisors for Languages) tarafından onaylanmış olan Lingua Folio kriterleri çerçevesinde verilir. Avrupa Konseyi standartlarına göre bir yabancı dil A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 farklı seviyeden oluşur. Bu seviyelerden A1 en alt C2 ise En üst seviyeyi ifade eder. Öğrencilerimiz seviye geçişlerinde derslerde kullandıkları LinguaFolio kriterleri üzerinden ilgili seviyenin ne kadarını öğrendiğini görür ve Dünya standartlarında ne kadar ingilizce bildiğine kendisi karar verir.

American Life Dil Okullarında kullanılan kitaplar Lingua Folio ile sadece American Life öğrencileri için birleştirilerek dil öğrenimi sırasında kullanılacak bir rehber haline getirilmiştir.               Öğrencilerimiz genel ingilizce eğitimleri boyunca kullandıkları kitapların hiçbirine ücret ödemezler. Bunun yanı sıra aldıkları eğitimi kurs dışında tekrar etmek ve yeni bilgiler edinmek için Online İngilizce eğitimlerimizden faydalanabilirler.

Genel İngilizce programlarımızın bütün seviyelerinde öğrencilerimiz eğitimini aldıkları seviyenin derslerine %90 oranında katılım sağlarlar ise %100 Öğrenme Garantisi kapsamında eğitimlerini sürdürürler. Eğitimlerin sonunda öğrencilerimize ilgili seviyenin gerekliliklerini Lingua Folio standartlarında yerine getirebileceklerinin garantisini veriyoruz. Olurda bir aksilik olursa öğrencilerimiz hiç bir ücret ödemeden özel ders ile eksikliklerini kapatabilir. Ya da gerekli görüldüğü durumlarda aynı seviyenin eğitimini ücretsiz olarak en baştan alabilir. Bu garanti Kadıköy American Life’ta sınırsız olarak kullanılabilir.

Ayrıca öğrenci adayları eğitime kayıt yaptırmadan akıllarına gelecek en büyük sorunun cevabını American Life’ta bulabilirler. Acaba burası İngilizce öğrenmek için doğru bir yer mi? American Life’ta genel İngilizce eğitimlerine kayıt yaptıran öğrencilerimiz ilk 16 ders saati boyunca kursumuzu istediği gibi deneyebilir. 16 Ders saati içerisinde herhangi bir mazeret belirtmeden kurstan kaydını iptal ettirebilir.

İnsani değerlere verdiğimiz önemin ve sizin fikirlerinize duyduğumuz saygının bir göstergesi olarak sizlere sadece %100 Öğrenme Garantisi değil %100 Memnuniyet Garantisi de sunuyoruz. Öğrencilerimiz kursumuza kayıt yaptırdıkları andan itibaren, kursumuz ve bizimle alakalı her türlü düşünceyi güler yüzlü eğitim koçlarıyla paylaşacakları bir ortam sağlıyoruz. Standartlarını bizim belirlediğimiz bir yabancı dil kursu değil, sizlerin isteklerine cevap veren bir yabancı dil kursu olma yönünde elimizden gelenin fazlasını yapmaya hazırız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?