İstanbul Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce Eğitimi denildiğinde akla ilk gelen yabancı dil kurslarından olan American Life Dil Okullarının Kadıköy Şubesi Söğütlüçeşme Caddesinde hizmetlerine devam etmektedir. İlkokul ve ortaokul öğrencilerine özel hazırlanmış olan TEENGLISH programları eğlenerek İngilizce öğrenme konusunda yıllardır sürdürdüğü başarıyı bu yıl Project Work, A little help ve Tic Tac Toe programlarıyla harmanlayarak eşi benzeri görülmemiş bir yeniliğe imza attı. “Bir an için çocuk olduk ve hayata onların gözünden baktık” mottosuyla hazırlanan bu çığır açan İngilizce programı READY, STEADY, GO, FRESHMEN, JUNIOR, SENIOR olmak üzere 6 farklı seviyeden oluşur.

Bu seviyelerin başlangıcında öğrencilerimiz İngilizceyi sınıflarında  koşarak, yuvarlanarak, oyun oynayarak, çizerek, boyayarak, konuşarak ve sorarak öğreniyorlar. Bu enstrümanlarla donatılan eğitim programında açıkçası biz de yeniden çocuk olmak istedik.

Sınıflarda öğrencilerimizin hangi aktivitelerle daha çok zevk aldıkları ve kolay öğrendikleri belirlenirken, ilgi alanları ve zeka türleri de belirlenir. Bu veriler çerçevesinde yapılacak olan İngilizce kursunun içeriği öğrencilerin zeka türlerine hitap edecek şekilde kısa sürede tasarlanır. American Life ailesi olarak sürekli söylediğimiz gibi “ doğru yöntem ve teknikle her çocuk İngilizce öğrenir.

İngilizceyi gençlerin hayatına dahil edebilmek için doğal bir süreç olarak ele aldığımız dil eğitiminini dizi film izlerken, internette araştırma yaparken, şarkı dinlerken, oyun oynarken ve konuşurken öğretiyoruz.

Bu eğitim programlarının sonucunda çocuklar için İngilizce “%100 Öğrenme Garantisi” kapsamında seviyelerine göre aşağıda yazan kriterlere uygun hale gelirler.

  • Öykü anlatabilir,
  • İzlediği bir film hakkında düşüncelerini belirtebilirler.
  • Kendilerini, ailelerini ve yaşadığı yeri tarif edebilir
  • Duygularını ve hayallerini ifade edebilir
  • Alışveriş yapabilir
  • TV ve radyo programlarını anlayabilir.
  • Yabancı kişilerle İngilizce iletişim kurabilir.
  • İlgilerini çeken konulardaki kitapları okuyup anlayabilecekler.

 

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Bu eğitimlerimizde öğrencilerin okuldaki İngilizce sınavlarından yüksek puan alması değil bir dünya vatandaşı gibi İngilizceyi öğrenmeleri ve iletişim aracı olarak kullanabilmeleri hedeflenmektedir. Bu sebeple American Life TEENGLISH programlarına ek olarak öğrencilerimizin okuldaki sınav notlarını yükseltecek A LITTLE HELP  programını sizlere ÜCRETSİZ olarak sunuyoruz. A Little Help programında okulda yapılan sınavlara ya da öğrencilere verilen ödevlere yönelik çalışmaları karşılıklı olarak belirlediğimiz gün ve saatlerde yapıyoruz. Böylece öğrencilerimizin akademik hayattaki başarılarını da üst düzeylere çıkararak geleceklerini teminat altına almayı hedefliyoruz.

İstanbul Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu

İstanbul Kadıköy Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Öğrencilerimizin devam ettikleri programı bir ders olarak değil hayatın olağan akışı olarak görmeleri için Tic – Tac – Toe programı yine ücretsiz olarak TEENGLISH programına dahil edilmiştir. Tic – Tac – Toe programı sayesinde öğrencilerimiz İngilizce öğrenirken ana derslerine ek olarak yaratıcı ve eğitsel İngilizce oyunlar oynarlar, böylece öğrenme süreçlerini çok daha eğlenceli hale getirir, performanslarını daha fazla sergilemelerini sağlar ve bir güven ortamı oluştururuz.

%100 Öğrenme garantisi için tek şartımız eğitim aldığınız seviyenin derslerine %90 katılım sağlamanızdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?