Kadıköy Almanca Kursu

Kadıköy Almanca kursu programlarımız sayesinde Almanca dilini en kısa sürede ve profesyonel bir şekilde öğrenme imkânı bulacaksınız. Programlarımızı sayesinde başlangıç seviyesinden, ileri seviyeye kadar, iş veya ticari amaçlı yurt dışı gezisi yapmak isteyen herkese hitap eden niteliktedir. Her yaş gurubuna ve her seviyeye uygun Almanca programlarımız alanında profesyonel eğitmenler tarafından sunuluyor.

 

Neden Almanca Öğrenmelisiniz?

Bildiğimiz gibi Almanca Avrupa’da en çok konuşulan diller arasında ilk sıralarda yer alıyor. Almanca bilen herkes yaklaşık 100 milyon aşkın Avrupalı ile Almanca ile diyalog kurabiliyor. Ülkemizde ise yaklaşık 1000‘i aşkın Almanca şirketi faaliyet gösteriyor.

Dolayısı ile her sene milyonlarca Alman turist de ülkemizi gezip görmeye geliyor. Aynı zamanda bu dili bilenler için çok sayıda iş imkân bulunuyor. Öte yandan yüksek öğrenim görmek ve kariyer sahibi olmak için Almanya tercih edilebilecek en iyi seçenek olmaktadır.

Özellikle Almanca dili bilenler için Almanya’da çok sayı sayıda hem eğitim konusunda hem de iş konusunda çok sayıda seçenekler bulunuyor. Özellikle mühendis ve hekimler Almanya’da kazancı yüksek iş fırsatları yakalamaktadır.

Bu nedenle yurt dışı planınız varsa mutlaka profesyonel bir Almanca kursu almanız gerekir. Kadıköy Almanca kursu programlarımız sayesinde bu dili ana dilini gibi konuşma fırsatı bulacaksınız.

 

Almanca Seviyeleri Nelerdir?

Kadıköy Almanca Kursu

Kadıköy Almanca Kursu

Kadıköy Almanca kursu programlarımız, A1, A2, B1, B2,C1 ve C2 olmak üzere 6 seviyeden oluşmaktadır. A1 seviyesinde Almanca bilen bir kişi basit i basit cümleleri kurup anlayabilir. A2 seviyesindeki ise, basit anlatımlar ile kendisini ve ihtiyacını karşısındakilere söyleyebilir

B1 seviyesi ile de Almanca dilini konuşulduğu sohbetlerde eşlik ederek, soru ve cevapların rahatlıkla cevaplayabilir. B2 seviyesinde Almanca dilini epey öğrenmişsiniz hem somut hem de soyut yazılı metinleri ve sözlü cümleleri rahatlıkla anlayıp cevaplayabilirsiniz.

C 1 seviyesine olanlar artık Almancayı ana dili gibi konuşabilir seviyeye gelmişlerdir. Hem günlük hem de iş hayatına eğitimlerde toplantılarda etkili ve seri olarak konuşabilir ve Almanca ile konuşan biri ile rahatlıkla diyalog kurabilirsiniz.

 

Almanca Dili Programlarımızı Nasıl İşliyor?

Uzun bir zaman önce Kadıköy’de faaliyete geçen Almanca kurslarımız profesyonel öğretmenler tarafından özenli bir şekilde veriliyor. Ayrıca eğitimlerimizi sayesinde yazma, öğrenme ve dinleme okum vs. becerilerinizde gelişiyor. Kurslarımıza hangi seviye de başlarsanız başlayın en kısa sürede Almanca dili eğitiminizde ileri düzeyde gelişmeler olduğunu fark edeceksiniz.

 

Almanca Kursu Programlarımızın Hedef Kitlesi

Kadıköy Almanca kursu programlarımızın temel hedef, yurt dışında yüksek öğrenim görmek isteyenlerin ya da iş ve ticari amaçlı seyahat etmek isteyenlerin iyi bir Almanca dili eğitim almalarını sağlamaktır.

  • Aynı zamanda Almanca yabancı dil sınavına hazırlananlara
  • Aile birimi sınavına hazırlık yapanları
  • Almanca hazırlık atlama sınavlarında yüksek başarı göstermek isteyen öğrencileri
  • Lise ve üniversite Almanca dersine katkı sağlamak isteyen öğrenciler
  • İş ve ticari amaçlı yurtdışına çıkmak isteyenler
  • Turistik geziler için
  • Almanca diline ilgisi olanlar için

Gibi geniş hedef kitleye hitap eden Almanca kursularımızı sayesinde bu dili öğrenmek adeta eğlenceli hale dönüşecektir.

 

Almanca Kursu Ne Kadar Sürer?

Kadıköy Almanca kursu programlarımızı bütün yıl sürer ve istenilen seviyeye ulaşmanızın ne kadar süreceği tamamen sizin öğrenme deneyiminize ve becerinize göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca zaman ve bütçe de süreyi etkileyen faktörler arasında yer alır.

Seviyenizin ilerlemesi gurubunuzun hızına göre daha uzun sürebilmektedir. Ancak hızlı öğrenenler öğretmenler görüşerek bir üst seviye gurubun geçebilme imkanına sahiptirler. Örneğin; A2 seviyesinde olan bir kişi yaklaşık 20 ders ile bir üst seviyeye gelebilir. Bu da yaklaşık 6 ay sürebilir. Fakat 30 ders ile 4 ayda da tamamlanabilir.

 

Almanca Kursu Yaş Sınırı Nedir?

Kadıköy Almanca Kursu

Kadıköy Almanca Kursu

Almanca kursularımız çocuklardan gençlere orta yaştan ileri yaş gurubuna hitap etmektedir. Öğrenmeye müsait olan herkes kurslarımıza katılarak Almanca öğrenebilirler. Almanca öğrenmek özellikle ortaokul, lise ve üniversite eğitimlerinde öğrencilerin farkındalığı artırır ve iş hayatına kolayca atılır.

Çocuklara özel verdiğimiz Almanca kusurlarımız teknolojik sınıflarda gerçekleştirilmekte ve eğitmenlerimi öğrencilerin dinleme, konuşma, öğrenme ve yazma gibi 4 dil becerilerini geliştirmek için profesyonel eğitimler sumaktadır.

American LIFE İstanbul Kadıköy Almanca Kursu’nda Almanca Eğitimi Almak İster Misiniz ? Başlangıçtan İleri Seviyeye Kadar Almanca Eğitimi İçin Kur Fiyatları , Ders İçerikleri ve Detaylı Bilgileri Şubemizden Alabilirsiniz. Almanca Kur Fiyatlarında %25 İndirim Kampanyasını Kaçırmayın!

American LIFE Kadıköy, yabancı dil eğitiminin yanı sıra size yabancı dilde aldığınız bu eğitimleri kullanmanıza fırsat da tanıyor. Öğretmenlerle yapılan pratiklerle, sınıf ve kurum içerisinde eğitmenlerimiz sizlerle yabancı dilde iletişim kurarak size öğrendiklerinizi kullandırtarak, bilgilerinizi hem taze tutmanız hemde bu bilgileri geliştirmenize yardımcı oluyor, bu şekilde almanca öğrenmenin en iyi yöntemlerinden biri olan pratik alanınızda genişlemiş oluyor.
“ALMANCA İLE TANIŞMADINIZ MI?”

Adres: Söğütlü Çeşme Cd. No:122 Kadıköy – İstanbul
E-Posta: kadikoy@americanlife.com.tr
Telefon: +90 (216) 338 26 66

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?