Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce kursu okulumuza kayıt yaparak İngilizceyi anadiliniz gibi konuşma imkânı bulacaksınız. Öğrenci merkezli tutumumuzu ve modern ve teknolojik donanımlı okullarımızda İngilizce dilini; okuma, anlama, konuşma, yazılı anlatım, sözlü anlatım olmak üzere 4 dil yetisinde öğrenebileceksiniz.

İngilizce kurslarımıza katılan öğrencilerimizin her birini gelişimleri takip edilip, bu alanda geri bildirimleri de yapılmaktadır. İhtiyaç duyulması halinde, öğrencilere bireysel çalışmaları destekleyen ekstra programlar sunulur.  İngilizce kurslarımız başlangıç, orta, ileri, profesyonel ve akademik olmak üzere farklı seviyelerden oluşmaktadır.

 

 Ne Zaman İngilizce Kursuna Gitmeliyim?

İngilizce dilini hiç bilmiyor ve öğrenmek istiyorsunuz.  Fakat fazla boş zamanınız olmadığı için de zaman ayıramadığınız için yoğun bir ders istemiyor ya da okullarınızda aldığınız İngilizce eğitimleri ile İngilizceyi anlıyor, fakat yeteri düzeyde konuşamıyorsanız Kadıköy İngilizce kursu ve programlarımız sayesinde İngilizceyi ana diliniz gibi okuyup anlayacaksınız.

İngilizce dili öğrenirken en çok yapılan hatalar, yarım katılamayan dersler, bitirilmeyen kurslardır. Bu durumda günümüzde pek çok kişinin İngilizce öğrenimine engel oluyor. İngilizce dili kursu okullarımız bu noktada yaptığı profesyonel çalışmalar ve özel dersler ile İngilizce öğrenmeniz artık kolaylaşıyor.

Programlarımızı İngilizce dili alanında minimum 5 yıllık tecrübeye sahip İngiliz ve Türk İngilizce öğretmenleri tarafında sunuluyor.

 

Kadıköy İngilizce Kursu Programlarımızın Size Verdiği Ayrıcalıklar

Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu

Söz konusu yabancı dil eğitimi olduğunda en çok tercih edileni ve popüler olanı elbette İngilizce dili olmaktadır. İngilizce yurt dışında birçok ülkenin resmi dili olarak kullanılmaktadır. Dolayısı ile bu ülkelerde, tatil, gezi iş ve eğitim amaçlı gidenler, sosyal yaşantılarında mağdur olmamak adına İngilizce dilini konuşmayı ve yazmayı öğrenmek istemektedir.

Uzun yıllardır, yabancı dil kursları alanında çalışmalar yürüten Kadıköy İngilizce kursu okullarımız İngilizce kursuna başlamadan önce sizleri, seviye tespit sınavında geçirmektedir.

Bu sayede İngilizce de hangi seviyede olduğunuz tespit edilir. Ancak henüz önce hiç İngilizce dili öğrenmemiş iseniz bu sınava girmeye ihtiyaç yoktur. Sizi direkt birinci seviye kursu programlarına dahil ediyoruz. 6 seviyeden oluşturduğumuz dil kurslarımız

  • 6 yaş İngilizce kursu programı,
  • 8 yaş İngilizce kursu programı
  • Çocuklar için İngilizce kursu programı,
  • Profesyonel İngilizce kursu programı
  • Akademik İngilizce kursu programı
  • Sonlara hazırlık İngilizce kursu

Gibi pek çok alan hitap etmektedir. Profesyonel İngilizce kursu okullarımızda gelişmiş ve ileri teknolojiye sahip materyaller, profesyonel eğitmenler ve modern sınıflarda eğitim alacaksınız.

Neden Kadıköy İngilizce Kursu Okulunu Tercih Etmeliyiz?

Kadıköy İngilizce kursu okullarımız yüksek eğitim kalitesi ve standartları ile ülkemizde ve dünyada en iyi yabancı okullar listesinde yer almaktadır. Bununla birlikte;

  • Yabancı üniversitelerin eğitim metotları ile program sunmaktadır
  • Eğitimlerimiz profesyonel yabancı dil bilen eğitmenlerimizi akıllı tahta üzerinde dijital animasyonel sistemler kullanarak eğitim veriliyor.
  • 4 -10 kişilik modern ve teknolojik donanımlı sınıflarda eğitim veriyoruz.
  • Okulumuzdan alığınız yabancı dil sertifika sayesinde, yurtdışında dilinizi ve kendinizi gelişime imkânı buluyorsunuz

İngilizce dil okulumuz sizlere en iyi sürede eni iyi seviyeye geliyor ve kariyer fırsatı sunmaktadır.

 

6 Seviyede İngilizceyi Anadiliniz Gibi Konuşun
Kadıköy İngilizce Kursu

Kadıköy İngilizce Kursu

A1, A2, B1, B2 C1 ve C 2 seviyi olmak üzere 6 dil seviyeden oluşan İngilizce kursularımız her yaşa hitap etmektedir. A1 ve 2 yani temel seviyede genel olarak İngilizce konuşup, karşınızdaki İngiliz birisi ile tanışabilirsiniz.  4 temel zaman ile basit cümleleri kurarak kendinizi kısa bir şekilde ifade edebilecek seviyeye gelirisiniz.

B1 ve B 2 seviyesi ise orta seviye olup bu seviyeye geldiğinizde İngilizcenin bütün yapısal özellikleri öğrenmiş ve İngilizcenin bütün inceliklerini öğrenerek okuma anlama yazma ve konuşma becerilerinizde eksikliklerinizi tam anlamı ile bitirmiş olacaksınız.

Bu seviye de kendinizi İngilizce dili ile kolayca tanıtabileceksiniz. Kelime hazineniz zenginleştiği için bütün İngilizce kelimeleri anlayabileceksiniz. Cümle kurabilir hale geldiğinizde dolayı İngilizce konuşanları rahatlıkla anlayabilirsiniz.

5 ve 6 seviyeye geldiğinizde ise İngilizceyi anadiliniz gibi konuşacak 4 dil becerinizde bir hayli atacaktır. Bu seviye de akademik çalışmalar yapabilir, İngilizce konuşulan toplantı ve seminerlerde yer alabilirsiniz.

İngilizce Kursu Fiyatları

Kadıköy İngilizce kursu okullarımızda kurs fiyatları, aldığınız seviye ve saatine göre farklılık göstermektedir. Fiyatları ve kurs programlarımız hakkında detaylı bilgi almak için okullarımızı ziyaret edebilir ya da telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?