Kadıköy Rusça Kursu

Kadıköy Rusça Kursu programlarımız her biri alanında profesyonel ve en az 5 6 yıllık deneyime sahip olup Rus eğitmenlerimiz tarafından düzenlemektedir. Programlarımızı Rus dil eğitimi için her türlü teknik ve teknolojik donanımlara sahip ortamlara veriliyor.

Rusça Kursu Hakkında Bilmeniz Gerekenler

American LIFE Dil Okulları İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

kadıköy Rusça Kursu

Son dönemlerde bu dile ilgi duyan herkes Rusça kurslarına akın ederken bu dili öğrenmeye ve konuşmaya başlar hale geldiler. Birleşmiş milletlerin resmi dili olan Rusça, 20. Yüzyılda politik açıdan önemli diller arasında yer alıyor.

Dünya üzerinde ise en çok konuşulan diller arasında 7. Sırada yer alıyor ve Kiril alfabesini kullanmaktadır.  Ayrıca Latin harfleri Rus dilindeki bütün sesleri ifade etmeniz yeterli olmaz ve aynı zamanda vurgu çok önemli bir konudur.

Vurgu Rusça kelimeler de belirli bir yerde olmaz. Kelimelerin okunuşu vurgunun olduğu yere göre değişebilir. Bu nedenle eğitimlerimizde Rusça dilinin tüm inceliklerini öğretmeye önem veriyoruz.

Bunu ancak profesyonel Rusça kursu veren eğitmenlerimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz.

Rusça Özel Ders Programları

rusca-ozel-ders

rusca-ozel-ders

Rusça kursularımızın tarihini, gününü saatini ve süresini siz belirleyin Kadıköy Rusça kursu okullarımız butik eğitim anlayışı ile hazırladığı özel dersleri sayesinde Rusçayı en kısa zamanda kalıcı ve akıcı bir şekilde öğrenme imkânı bulacaksınız.

Uzun yıllardır profesyonel olarak Rusça başta olmak üzere birden çok yabancı dil eğitimleri sunan okulumuz, çocuklardan , ortaokul lise ve üniversite dengi tüm öğrenciler, kamu kuruluşlarından özel şirketlerde çalışan yetişkin ve orta yaşlara, ilgi olarak öğrenmek isteyen herkese hitap etmektedir.

 

 Rusça Ders Özel Verdiğimiz Hedef Kitleler

 • Kadıköy Rusça kursu Programlarımız geniş kitleye özel ders vermektedir. Bu alanlar genel olarak şunlardır;
 • Enerji sektörüne hitap eden kurslarımız
 • TORFL sınavına hitap eden Kurslarımız
 • Turizm Otelciliğe hitap eden kurslarımı
 • Satış pazarlama ve ticaret sektörüne hitap eden kurslarımı
 • Taşımacılık ve gümrük alanına hitap eden kurslarımız
 • Ortaokul, lise ve üniversite okulları yönetmenliğine hitap eden kurslarımı
 • Bireysel olarak Rusça diline ilgi duyanlar için kurslarımız
Rusça Kursu

Rusça Kursu

Olmak üzere çok çeşitli ve farklı seviyelerde dil kurslarımız bulunmaktadır. İster evinizde ister iş yerinizde isterseniz okullarımızda özel ders almak için özel ders talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

 

 Rusça Dil Programları Kaç Seviyeden Oluşur

Okuma, anlama, yazma, pratik yapma dil bilgisi gibi 4 dilden öğrettiğimiz Rusça dili;

 • A1(Başlangıç) seviyesi
 • A2(ön orta) seviyesi
 • B1 (orta) seviye
 • B2 (İleri) seviye
 • B2 (ileri seviye
 • C1 (üst) seviye
 • C2 (üst) seviyesi

Olmak üzere 6 seviyeden oluşmaktadır.

Başlangıç (A1) Seviyesi

Rusça dil kurslarımızda başlangıç seviyesi olan A1 seviyesini bitirenler basit anlatımlar ile Rusça konuşabilecek Kiril alfabesi ile yazılan tüm yazıları okuyup, Rus dilindeki acemiliğini atacaklardır.

Ön orta (A2) Seviyesi

Başlangıç seviyesini tamamlayan herkes hemen ön orta seviyesine geçen ve A2 seviyesi gramer eğitim şeklinde hitap eder. Rus dilinde öğrendiğinizi gramerleri pratik yaparak hayatınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu seviyeyi tamamladığınızda ise kelime hazineniz artacak ve günlük yaşantınızda ihtiyaçlarınız karşılayacak düzeyde Rus dilini konuşmuş ve öğrenmiş olacaksınız.

Orta (B1) seviyesi

Rusça eğitimimi üçüncü seviyesidir ve B1 seviyesinde, kelime haznenizi artmaya devam edecek ve gramer eğitimlerinizde yoğunlaşacaktır. Bu seviyeyi tamamlamayan herkes, basit diyaloglardan daha çok karmakarışık cümleleri rahatlıkla anlayacak ve ileri seviyeli cümleler kurabilecek duruma gelirsiniz.

İleri (B2) Seviyesi

B 2 eğitimlerimizde de gramer dersleri devam etmekle birlikte, öğrencilerimizi öğrendiklerini pratiğe dökme amaçlı çalışmalar yapıyoruz. Bu seviye ye gelmiş olanları kelime hazinesi diğer seviyelere göre biraz daha artmış olacaktır. Gramerinizi ve pratiğinizi daha da ilerlemesine yönelik yaptığımız çalışmalarımız ile karmakarışık yapılarla cümle kurarak, Rusça konuşan kişiler ile rahatlıkla anlayabilir seviyeye gelmiş olursunuz.

Üst (C2 ve C1) Seviyesi

C1 ve C 2 seviyesinde olanlar için Rusçanın kusursuzlaştırılmasına yönelik çalışmalar yapıyoruz Okuma, anlama dinleme, konuşma pratik yapma alanında çalışmalar yapılır. Bu seviyeyi başarı ile tamamlamış bir kişi Rusçayı anadili gibi okuyup, yazabilir. Rusça ile yazılmış bütün kitap ve kaynakları rahatlıkla okuyup anlar.  Hatta Rus dili ile sunum hazırlayıp makaleler yazabilirsiniz.