Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu

Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu

Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu

Anadil dışında başka bir dil öğrenmek yaşamada yapılabilecek en güzel kişisel gelişim şekillerinin arasındadır.’’ Bir dil bir iki dil iki insan’’ lafı da bunu destekleyen en büyük sözdür aslında. Gerek gelişen teknoloji gerekse gelişen dünya birçok eksiği de gözler önüne sermektedir.

Teknoloji ve internet sayesinde insanlar geçmiş zamanlara göre daha fazla etkileşim halindeler. Dünyanın bir ucundaki insan diğer ucundaki belki de hayatında hiç görmeyeceği kişilerle bazı sebeplerden dolayı iletişime geçmektedir.

İnternet olmayan dönemlerde etkileşim çevresi oldukça dar bir çevreydi. Siyasi, ticari, eğitim veya sadece muhabbet için başka dilleri öğrenme ihtiyacı doğmuştur.

Uygun Fiyata Dil Kursu İmkânı

Birçok kişi birçok farklı ihtiyaç nedeniyle başka dil öğrenmek ister. Dil öğrenmenin en güzel yolu o dilin konuşulduğu ülkede yaşamaktır.

kadıköy ingilizce kursu

kadıköy ingilizce kursu

Yani yerinde görerek, duyarak, yaşayarak bir dili öğrenmek çok daha kolaydır ve de verimlidir tartışmasız.  Ama bazen maddi, bazen ise manevi sebepler, zaman kısıtlaması gibi nedenler her zaman öğrenilmek istenilen dil için yaşam alanı değişikliği yapılmasına izin vermiyor.

Bu sebepten dolayı ise dil kursu ihtiyacı doğmaktadır. Birçok farklı teknik kullanan, kaliteli eğitimcilere sahip olan, içerik farklılıkları olan birçok dil kursu seçeneğimiz vardır.

Dil Kurslarının Öğretim Amaçları

Dil kursumuzun en önemli amacı öncelikle dilin yapısını öğretmektir. Grammer kuralları, kelime ezberleri bunu başında gelmektedir. Bunun dışında dil kurslarının en önemli hedefi öğrenilen dilin konuşulabilir bir şekil almasıdır.

Çünkü ülkemizde ve pek çok yerde dil yapı, Grammer ve kelimeler öğrenildiği halde konuşa öğrenilememektedir. Dil eğitimi alan kişi öğrendiği dilin çoğu kural ve kelimelerini bildiği halde konuşamıyor.

Böyle bir durumda kurs katılımcıları speaking bölümüne ağırlık vermektedir.  Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu sizlere dil eğitimini her ayrıntısı ile vermektedir. Dilin yapısını ve kelimelerini öğrettikten sonra bu bilgileri konuşma becerisine çevirmeyi öğretmektedir.

İngilizceyi Ne Kadar Sürede Öğrenmek Mümkün?

Bir dili öğrenmek için sabit bir zaman dilimi vermek yanlış olacaktır. Dil öğrenim süresi o dili neden öğrendiğiniz, ihtiyacınız, hedefiniz doğrultusunda değişmektedir.

Kadıköy Dil Kursu

Kadıköy Dil Kursu

Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu merkezimiz sizlere İngilizceyi olabilecek en kısa sürede öğretmektedir. Kursa kayıt yapılmadan önce katılımcı ile görüşerek süre konusunda bir karar varılır.

Ders süreleri ise en az bir saat olmak üzere bazı durumlarda uzatılabilmektedir. İngilizce öğrenme süresi de aynen bu biçimde olmaktadır. Bazı yapısı zor olan dillerin öğrenme süreleri daha uzun olmaktadır.

İngilizce Dil Kursu Öğretim Teknikleri

İngilizce dil kurslarında dili öğretmek için farklı teknikler kullanıyoruz. Grammer öğrenimi için kolaydan zora giden bir öğretim tekniği kullanılır.

Kelime ezberleme için ise çeşitli oyun veya teknik kullanılır. Konuşma yani speaking için ise bazen planlanan ve araştırılan bir konu üzerine belirlenen kelimelerin kullanıldığı bir teknik, bazen ise spontane gelişen anadil ile konuşuluyormuş havası oluşturularak eğitim veriliyor.

Dil öğrenimindeki en büyük sorun eksik kelime bilgisi olmasıdır. O yüzden İngilizceyi hangi amaçla öğreniyorsanız önce onunla ilgili olan kelimelerin öğrenilmesi daha doğru olmaktadır.

Öğrenilen kelimler gramer kurallarına uyularak kullanılır ve konuşma gerçekleşir. Öğrenilen dildin konuşulması dışında yazması ve de dinlemesi de öğrenmek önemli. Çünkü dil öğrenmek bir bütündür.

Dil Kursu Fiyatları

Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu merkezimiz sizin ihtiyacınıza göre bir program belirler. Ayrıca öğrenme içeriği de ücretlendirme için önemlidir. Mesela sadece speaking eğitimi almak isteyen katılımcı ile hem konuşma, hem dinleme, hem de yazma eğitimi alanla aynı olamaz.

Bu yüzden kayıt öncesi katılımcının istediği nedir, öğrenme için ayrılacak süre nedir bunlar kurs yönetimi ile paylaşılmalıdır.

Kurs yönetimi bu şartlar belirlendikten sonra sizlere bir fiyat sunar. Sizlerde tercihinizi hem kaliteli eğitim alarak hem de cebinize zarar gelmeden nerden alabileceğinizi araştırmadan bir kursun katılımsı olmayın.

Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu Hakkında

Kadıköy Ucuz İngilizce Kursu kaliteli, birçok özelliği barındıran bu İngilizce eğitimi için oldukça cazip fiyatları katılımcılara sunmaktadır. Kadıköy Dil Kursu merkezimizi diğer kurslardan ayıran temel özellikleri şöyle sıralamak mümkündür;

  • Sertifika alma
  • Online ders tekrarı
  • Yabancı Eğitmenler
  • Konuşma Programları
  • Quizler
  • Akıllı tahta sistemi
  • %100 başarı garantisi

Öğrencilerimize en iyi şekilde dil eğitimi vermeyi kendine amaç edinen bir kurs merkeziyiz.