Sevgili Marmara Üniversitesi Öğrencileri,

İyi bir gelecek, güvenli bir hayat kurmak hedefiyle başladığınız eğitim hayatının son senelerine geldiniz artık. Üniversiteden mezun olunca yepyeni bir hayat sizi bekliyor olacak. İngilizce bilmeden iş bulabilmek her geçen gün daha da zor oluyor. İş hayatına atıldıktan sonra, kendinize yatırım yapmak için artık eskisi kadar vaktiniz olmadığını göreceksiniz. Bu yüzden, kariyerinize ve geleceğinize yapabileceğiniz en büyük yatırım, bir dili çok iyi kullanabilir duruma gelmektir. American Life Dil Okulları olarak, İngilizce yabancı dil kursu eğitiminize katkıda bulunmak istiyoruz.

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri, ülkemizde iyi dil bilen avukat sayısı çok azdır. İngilizce bilen avukatların ortalama ücretleri çok daha yüksektir.

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü öğrencileri, günümüzde iş idaresi, muhasebe, finansman gibi alanlarda çok uluslu ya da büyük yerli şirketlerde İngilizce bilmeden iş bulabilmek neredeyse imkansızdır.

Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi öğrencileri, iş hayatına dil bilmeden başladığınızda, literatürü takip edemez, kariyeriniz boyunca dil bilen iş arkadaşlarınızın gölgesinde kalırsınız.

Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi öğrencileri, dünyada bilimin dili İngilizcedir. İngilizce olmadan üniversitede yüksek lisans yapmak, dünya ekonomisini takip etmek mümkün değildir.

Marmara Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği öğrencileri, İngilizcenizi beli bir seviyeye taşıyarak hem daha kolay iş bulur hem de işinizde kolaylıkla yükselmenin önünü açarsınız.

American Life Kadıköy Yabancı Dil Kursu, size İngilizce öğrenmeniz için tüm imkanları sunuyor. Dilerseniz kurumumuzda eğitiminizi tamamladıktan sonra yine uzmanı olduğumuz yurtdışında eğitim konusunda size danışmanlık yapabilir, dünya çapında temsilciliğini yaptığımız 250’den fazla kuruma sizi ayrıcalıklı fiyatlarla yönlendirebiliriz.

Hemen online seviye tespit sınavımızı uygulayarak eğitim danışmanlarımızın sizleri aramasını sağlayabilir, % 10 online seviye tespit indirimi kampanyamızdan faydalanabilirsiniz. Seviyelerimiz ve eğitimlerimizin içeriği Müsem den farklıdır.

American Life’ta İngilizce eğitimi almanın avantajları çoktur:

  • Yaz tatili ya da taşınma nedeniyle ara verdiğiniz eğitiminize yurt içinde 40’tan fazla şubemizde ek bir ücret ödemeden devam edebilirsiniz.
  • Yurtdışına gitmek istediğinizde uzman kadronuzla size hizmet vermeye devam ederiz.
  • IFA ile sizleri belki hiç aklınızda olmayan yepyeni bir kariyere taşır, 1 sene içinde pilot olmanızı sağlayabiliriz.
  • Trekking, rafting vs gibi sosyal aktivitelerimizle sizlere yeni sosyal yaşam alanları sunarız.
  • Ford, Pirelli, Good Year, Hayat Kimya, Toyota Boshuku, Knauf Alçıpan, Hava İş Sendikası, Hyundai gibi kurumların güvendiği İngilizce eğitim çözüm ortağından eğitim almış olursunuz.

Bu ve saymakla bitmeyecek avantajlardan faydalanmak için American Life Dil Okulları Kadıköy şubesi olarak sizleri kurumumuza davet ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?