American Life Ünye, Ünye Meçhul Asker Ortaokulu’nun farkındalık oluşturmak amacıyla Kızılay, ÜTSO, Ünye Devlet Hastanesi iş birliğiyle yürüttüğü Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası desek oldu.

American Life Ünye, Ünye Meçhul Asker Ortaokulu’nun farkındalık oluşturmak amacıyla Kızılay, Ünye Ticaret ve Sanayi Odası, Ünye Devlet Hastanesi iş birliğiyle yürüttüğü Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası desek oldu.

Ünye Meçhul Asker Ortaokulu farkındalık oluşturmak amacıyla Kızılay, ÜTSO Ünye Devlet Hastanesi iş birliği ile yürüttüğü Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyasına American Life Ünye öğrenci ve öğretmenleriyle destek olarak kan ve kök hücre bağışında “Biz de varız” dedi.

Ünye Meçhul Asker Ortaokulu, insanların bir çoğunun kök hücre nakli hakkında yeterli bilgiye sahip olmaması, kök hücrenin hangi kanser türlerini tedavi ettiğinin bilinmemesi, toplumda kök hücre naklinin çok zor olduğu düşüncesinin hakim olması, kök hücre nakline ihtiyaç duyan insanların fazlalığı ve yurt dışı kemik iliği bağımlılığımızın olmasından dolayı bir günlük Kan ve Kök Hücre Bağışı kampanyası düzenledi.

American Life Ünye öğrenci ve öğretmenleri de kan ve kök hücre nakli bağışına destek verdiler.

Sedat PEKER
Tel: 0542 401 2035

Ünye KENT Haber