Abroad

Yabancı dil öğrenimi gören bireylerin birçoğunun nihai hedefi, yurt dışı eğitimidir. Bu durum, yurt dışında nitelikli, sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim sağlamak konusunda bizleri sorumlu kılar. AmericanLIFE, 30’dan fazla ülkede 250’den fazla okulla iş birliği içerisindedir. AmericanLIFE Abroad ile yurt dışında güvenli ve kaliteli eğitim olanakları bulabilirsiniz.

American LIFE Abroad Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı; 25 yıllık eğitim tecrübesine sahip American LIFE Dil Okulları öğrencilerinin yurtdışındaki eğitim programlarına danışmanlık gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulmuştur.

Tam anlamıyla globalleşen dünyamızda, özellikle son yıllarda gelişim ivmesi yakalayan ülkemizdeki genç nüfusun değişime ayak uydurabilmesi, dünyadaki yeniliklerden haberdar olması ve en önemlisi daha iyi eğitim alabilmesi için American LIFE Abroad Eğitim Danışmanlığı olarak sizleri bilgilendirmek ve şahsi kariyer hedefleriniz doğrultusunda en uygun program ve bütçeyi hazırlayarak sizlere sunmak öncelikli hedefimizdir.

Dünyada 13 ülkede 250’den fazla eğitim kuruluşunun Türkiye’deki temsilciliğini yapan American LIFE Abroad Eğitim Danışmanlığı; bu kurumlar arasından okul seçimi, başvuru aşaması, vize başvurusu, uygun uçak bileti ve konaklama ayarlaması ve program süresince sizlere rehberlik etmekte, üstelik sunduğu kaliteli ve tecrübeli danışmanlık hizmeti karşılığında sizlerden hiçbir extra hizmet bedeli talebinde bulunmadan ücretsiz olarak yapmaktadır.

American LIFE Abroad Eğitim Danışmanlığı olarak yurtdışına gönderdiğimiz yüzlerce öğrenciye sunduğumuz programlar arasında; yurtdışında dil okulları, yutdışında 4-17 yaş için yaz okulları, Amerika’da Work & Travel programı, yurtdışında üniversite yerleştirme, akademik programlar (Master, MBA vb) , sertifika programları, yurtdışında staj (Internship) programları bulunmaktadır.

Abroad-logo

 

Abroad Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı