Kartal Çocuklar için Kış Okulu İngilizce Kursu

Çocuklar için İngilizce

Günümüz şartlarında her bireyin en az bir yabancı dil bilmesi oldukça önem arz etmektedir. Eğitim sektöründe, iş hayatında, ticari ilişkilerde, diplomaside, kültür, sanat ve spor dallarında, uluslararası ilişkilerde ve daha birçok konuda yabancı dil bilmenin önemi her zaman insanın karşısına çıkmaktadır. Özellikle evrensel dil konumunda olan İngilizceyi öğrenmek, özellikle yurtdışında yaşam konusunda gelecek planları yapan herkes açısından gereklilik haline gelmiştir. İngilizcenin öneminden dolayı okullarda İngilizce zorunlu ders olarak okutulmaktadır. Ancak okullarda temel ingilizce seviyesinde eğitim verildiği ve diğer derslerinde büyük önemi olduğu için, öğrenciler açısından yeterli olduğu söylenememektedir. Bu sebepten Kartal çocuklar için kış okulu İngilizce kursu okul dersine destek olarak, çocukların İngilizceyi eğlenerek öğrenmesine yardımcı olmaktadır.

İngilizce Kış Okulu

İngilize Kursu Kış Okulu

İngilize Kursu Kış Okulu

Kartal çocuklar için kış okulu İngilizce kursu, ilkokula giden çocuklara yönelik hazırlanmış ve İngilizcenin pekiştirilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak hazırlık ve içeriğe sahip olmaktadır. Çocukların dil eğitimlerini alırken, sosyalleşmenin önemi oldukça büyüktür. Bu sebepten derslerin eğlenceli olması ve öğrendikleri dili sosyal aktiviteler aracılığı ile kullanabilmeleri için çeşitli etkinliklerde düzenlenmektedir. Ayrıca çocukların eğitimini desteklemek amacıyla İngilizce kitaplar, cd ve workbook çalışmaları da bulunmaktadır.  Çocukların küçük yaştan itibaren İngilizce öğrenmeye başlaması, çocuğun bu durumu doğal bir süreç olarak algılamasını sağlayacaktır. Bu da çocuğun İngilizceyi daha kolay öğrenmesine sebebiyet verecektir.

İstanbul Kartal İngilizce Kursu

Kartal çocuklar için kış okulu İngilizce kursu, çocukların yabancı dil eğitimi konusunda aynı ana dili konuşan ana babaların olduğu ev ortamında çocuğun en az 3 yaşını doldurmasını beklemeyi tavsiye etmektedir. Bununla birlikte farklı ana dili konuşan ebeveynlerin, çocukla konuşmaya başladıklarından itibaren kendi ana dilleriyle konuşmasının daha uygun olacağını düşünmektedir. Bu durumda iki dilin de çocuğun beynine kodlanmasını kolaylaştıracağı tespit edilmiştir. Diğer taraftan çocuğunun yabancı dil öğrenmesinin isteyen ailelerin ısrarcı olması, çocuğun bu durumu reddetmesine neden olabilmektedir. Çocuğun yabancı dil öğrenmesi konusunda, baskı ve ısrar olmadan sevdirerek ve eğlendirerek öğrenmesi sağlanmalıdır. Örneğin erken çocukluk denilen dönemde, şarkı ve hikayelerle yeni bir dile aşina olacak olan çocuk, öğrenme aşamasında zorlanmadan  öğrenebilmektedir.

İngilizce kursu kış okulu ile ilgili kampanyamıza buradan ulaşabilirsiniz.