American Life Dil Okulları olarak yabancı dil eğitiminde 57. yılını geride bırakmanın mutluluğunu ve gururunu yaşayan, Türkiye de 47, yurtdışında 8 temsilciliği olan ve her yıl başarıyla, eğitimlerini tamamladığı 60.000 civarı öğrencisi ile Türkiye’nin en yaygın dil okullarından birisidir.

American Life Kartal olarak Avrupa Ortak Dil Çerçevesi (CEF-R) uyarınca belirlenen dil kriterlerini verimli ve etkili bir eğitim paylaşımıyla katılımcılarına dil deneyimi ve kültürü sunmaktayız.

Kurumumuzda sunulmakta eğitim alanlarında işlevsel olan modellerimizde temel amacımız; tam donanımlı, farklılıkların bilincine varmış, gelişime açık ve hayat boyu öğrenme ilkelerini benimsemiş, bilinçli bireyler yetişmesine katkı sağlamaktır.

Yabancı dil eğitim sistemimiz, klasik metotlardan çok farklıdır; Tüm eğitim uygulamalarında iletişimsel metodu baz alarak dil edindirme yönünde evrensel yöntemleri uygulamaktayız. Görsel, işitsel, materyallerle zenginleştirilmiş eğitim sistemimiz, tüm yaş gruplarına özel programlanabilmektedir.

 

Eğitim programlarımızı incelemek için, tıklayınız.