Lise ve Üniversiteliler İçin İngilizce Yaz Kursu Başlıyor

Bu Yaz İngilizce Öğreniyorum!

American LIFE Dil Okulları Kavacık Temsilciliğinden Yaza Özel Hızlandırılmış Genel İngilizce Yetişkin Sınıfları

Bütçenizi Yormadan Bu Yaz İngilizce Öğrenin

25 HAZİRAN – 20 TEMMUZ

23 TEMMUZ – 17 AĞUSTOS

Yazı Değerlendirmek İsteyen Üniversiteliler, Liseliler Bu Yaz Tam Size Göre!

Bu Yaz İngilizce Bilmeyen Kalmasın!

Neden AmericanLIFE ?

  • Gerçek Şube Zinciri
  • Tüm Şubelerde Eğitime Devam Etme Olanağı
  • Ömür Boyu Eğitim Desteği
  • Birbirinden İlginç Sosyal Aktiviteler
  • Sürekli Memnuniyet Sorgulama
  • Maksimum 12 Kişilik Sınıflar
  • Mesleğinde Uzman İNGİLİZCE ÖĞRETMENLERİ İle İNGİLİZCE Eğitimi
  • Yurt Dışında Eğitime Devam Etme Olanağı

YETİŞKİN YAZ OKULU’NDA ERKEN KAYIT AVANTAJLARINI KAÇIRMAYIN!

AmericanLIFE Dil Okulları Kavacık Temsilciliği

2012 yılından bu yana ülkemizde ve yurt dışında 50’nin üzerinde şubeye ulaşan ve şubeleşmeye hızla devam eden American LIFE, temel uzmanlık alanı olan yabancı dil eğitimi ve yurt dışı eğitim danışmanlığı hizmetlerini Kavacık şubesi vasıtasıyla bulunduğu bölgedeki halk, öğrenciler ve kurum çalışanlarına sunmaktadır.

Konuşma ağırlıklı eğitimi baz alan kurumumuzda, somut kriter bazlı eğitim sistemi tercih edilmiştir. Avrupa Dil Konseyi standart ölçütleri olan Başlangıç (Starter)’dan C2’ye uzanan yedi kategorinin her birinde sahip olunması gereken kriterler temel alınarak kursiyerlere dil edinimleri kazandırılmaktadır. Örneğin, A1 kuruna yönelik eğitimini tamamlayan bir kursiyer lokantada, otelde, havaalanında, takside en temel sorunlarını çözebilecek seviyede yabancı dil donanımına sahip olurken, en üst seviye olan C2 kurunu bitiren bir kursiyer öğrendiği yabancı dili ana diline yakın düzeyde konuşup anlayabilme donanımına sahip olmaktadır. Her bir kategori için yaklaşık 100 ders saati eğitim sunulmaktadır.

American LIFE Dil Okulları  2013 yılında Roosevelt Üniversitesi ile işbirliği anlaşması sağlamıştır. Bu anlaşma ile American LIFE Dil Okulları’ndan C2 düzeyinde sertifika alan bir kursiyer Amerika’da Roosevelt Üniversitesi’ne TOEFL ya da IELTS sınavlarına girmeden kabul edilmektedir.

Anadilin öğrenildiği gibi, ağırlıklı olarak konuşarak yabancı dil öğretme anlayışını benimseyen American LIFE sistemi ile kısa sürede pratik bir şekilde yabancı dile hakim olunabilmektedir. Eğitimlerini başarı ile tamamlayan tüm kursiyerlere American LIFE Dil Okulları’ndaki konuşma, yazma, dinleme ve grammer kulüplerinden ömür boyu ücretsiz yararlanma olanağı sunulmaktadır.

American LIFE Kavacık Şubesi’nin hedefi, yüksek öğrenci memnuniyeti ve başarılı bir eğitimin yanı sıra; okulda kültür, sanat ve dostluk paylaşımlarının da yaşandığı sıcak ve samimi bir ortamı sağlayabilmektir.

Online Ön Kayıt İçin Lütfen Formu Doldurunuz…

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?