Ankara Kızılay Yaz Yoğun İngilizce Kursu

Yaz Yoğun İngilizce Kursu için bu yaz yeter. Kendine yatırım yapmanın vakti gelmedi mi? İyi bir kariyer ve gelecek için harekete geç! Çünkü; okullar tatil, yarına yetişecek ödev derdin yok, birçok dersi bir arada idare ederken gece gündüz onların sınavlarına çalışmak için Vize-Final derdin olmayacak. Yoğun tempon ve zaman bulamama yüzünden İngilizce öğrenmen sıkıntı olmayacak. AmericanLIFE yaz dönemi hızlandırılmış İngilizce kursu, İngilizceyi en kısa ve en hızlı biçimde öğretmeyi amaçlar. Bugüne kadar bilinen tüm öğretim yöntemleri içerisinde İngilizce eğitimine yeni bir boyut getirerek, normal zamanlardan daha kısa sürede İngilizce öğretir. Öğrencilere sunulan eğitim sistemi sayesinde sıkılmadan keyif alarak en önemlisi eğlenerek dil öğrenmenin tadını çıkartın.

İngilizce Yaz Dönemi Kursu

AmericanLIFE İngilizce yaz dönemi kursu’nda müfredatımız günlük konuşma, akıcı konuşmayı destekleyen LinguaFolio ile genel İngilizce programlarımız 5 beceri üzerinden eğitim vermektedir. Bu beceriler dinleme, okuma, karşılıklı konuşma, sözlü üretim ve yazmadır. Bireylerin kişisel ihtiyaçları dikkate alınarak ezberci kitap üzerinden basmakalıp bilgiler yerine, uzman eğitmen kadrosuyla bir dil daha öğrenmenin keyfini çıkartın. Eğitim içeriğinde sayfalar dolusu kağıtlarda boşluk doldurarak, test soruları cevaplayarak dil öğrenilmez. Dil öğrenebilmek için matematik, fizik desleri gibi işlem formül ezberlenmediğini, ana dilimizi öğrendiğimiz gibi öğrenebileceğinizi düşünün. ’Grammar Ezberleyerek Değil Konuşarak Öğrenin’4

Ankara Yaz Dönemi İngilizce Kursu

Üniversite eğitimini ülkemizin küçük şehirlerinde devam eden öğrencilerimizin en büyük sıkıntılarından biride kaliteli dil eğitimi veren yerlerin olmamasıdır. Bu yüzden yaz aylarında memleketine dönen öğrenciler Ankara İngilizce kursu arayışlarına başlarlar. Hızlandırılmış İngilizce kursu sayesinde hem yaz aylarını değerlendirirler hem de kişisel gelişimlerinde dil yeterlilik düzeylerini artırırlar. Yeni bir dil öğrenmek veya geliştirmek için eğitim alacağınız kurum gelişiminiz için önem arz etmektedir. Bu yüzden yaz aylarında, bu alanda sizlere Ankara’da en kaliteli ve en iyi İngilizce dil eğitim sunan  AmericanLIFE Kızılay şubemize beklemekteyiz. Sizlere bu dili öğrenmeniz için interaktif sınıflarda eğitim imkanı sunuyoruz. Her seviyede dil becerilerinizi geliştirmek ve kısa sürede en iyi seviye getirmek için yaz dönemi İngilizce kursu ile sizleri desteklemektedir. Haftalık 20 saatlik eğitim programıyla hafta içi her gün saat 10:00-13:10 arasında. Günde 4 ders saatlik yaz yoğun İngilizce kursu eğitimiyle iyi bir dil eğitimi alarak kariyer planlarınızı hızla şekillendirebilirsiniz.

3-ankara-yaz-donemi-ingilizce-kursu-ders-programi

Ankara İngilizce Kursları

Ankara yaz yoğun İngilizce kursları arasında birçok alternatif kurs gözükmesine rağmen rakiplerinin aksine Ankara İngilizce kursları içerinde sektörde başarılı adımlar ile devam ediyor. Kızılay AmericanLIFE ‘ın eğitim sisteminde  kullandığı Avrupa Dil Konseyi onaylı Avrupa Dil Portfolyosu bazlı bir eğitimdir. Öğrenici odaklı eğitimin en tepe noktası olarak tanımlanabilecek LinguaFolio sistemi çerçevesinde öğrencinin ihtiyaçları doğrultusunda bir eğitim programı oluşturarak tamamen ayrıntılı ve gelişim temelli bir eğitim süreci ile sizleri beklemektedir. AmericanLIFE Özel eğitim sektöründeki 57 yıllık birikimini tüm süreçlerde yansıtmıştır. AmericanLIFE  Danışmanlığını Amerikalı ve Kanadalı dil eğitim uzmanları yapmaktadır.

 

ankara-yaz-yogun-ingilizce-kursu

ankara-yaz-yogun-ingilizce-kursu

Yaz Dönemi İngilizce Kursu

Yaz dönemi hızlandırılmış İngilizce kursu, tüm sene boyunca vakit bulamadığınız çalışma sistemi ve pratik eksikliğini tamamlamak için yaz aylarını en iyi şekilde değerlendirebileceğiniz en verimli zaman dilimidir. Her gün devam eden ders programıyla ingilizceye maruz kalarak kısa sürede dil bilginizi bulunduğunuz konumdan daha üst sevilere taşıyabilirsiniz. Gündüzleri eğitiminizi alırken öğlenden sonra arta kalan zamanlarınızda gün içerisinde gördüğünüz bütün bilgileri tekrar edebilir, AmericanLIFE’ın sizlere ders saatleriniz dışında sunduğu imkânlardan biri olan +More English programı sayesinde her seviyede konuşma sınıfları ile tekrar ve pratik yapma şansınız bulunmaktadır. Öğrenciler bu sayede daha yüksek çalışma temposu ile hedeflerine daha kısa süre ulaşırlar.

Ankara İngilizce Yaz Okulu

Unutmayınİngilizce bir ders değil iletişim aracıdır’

Yaz Yoğun İngilizce Kursu, yaz dönemi yoğunlaştırılmış İngilizce kursu, genel İngilizce, Ankara İngilizce kursu, Ankara yaz yoğun ingilizce kursları, günlük konuşma, Ankara yaz dönemi İngilizce Kursu, Hızlandırılmış İngilizce kursu, Yaz Dönemi İngilizce Kursu, Yaz Yoğun İngilizce Kursu

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?