American LIFE Konya İngilizce Kursu ile sen de İngilizce konuş ve dünya vatandaşı ol.

Konya’nın en başarılı ingilizce kursu olan American LIFE ile erken kayıtta %64 indirimi yakala. Bu indirim sadece 30 kişi ile sınırlı olup 31 Temmuz 2019 da son bulacaktır.

Türkiye ve Dünya’da artık nitelikli bilgi üreten insanlar değer görmektedir ve sen de uluslararası platformda yerini almak, rakiplerinin önüne geçmek istiyorsan ingilizce eğitimine daha fazla geç kalmadan başlamalısın. Eğer ki eğitimine bu sene başlamak istiyorsan American LIFE Konya’da ki ingilizce eğitim şubemiz tam sana göre.

english teacher for american language - Konya İngilizce Kursu %64 Erken Kayıt İndirimiİngilizce  konuşmak için bir çok imkanı öğrencilerin hizmetine sunan American LIFE Konya ingilizce Kursu ömür boyu ücretsiz konuşma sınıfları, gramer sınıfları, dinleme sınıfları, yazma sınıfları ve bonus dersler ile her an ingilizceye öğrencilerini maruz bırakmayı hedeflemektedir. Öğrencilerimizin derslerde gördüğü eğitimleri, telefon uygulaması ile evde ve müsait olduğu her alanda kullanabilecekken, farklı bir hoca ile konuşma sınıflarında ve diğer plus more sınıflarında pekiştirmesi mümkün olacaktır. Bu sayede öğrencilerimizin öğrendiklerini unutmamaları sağlanmaktadır.

Konya’da İngilizce dil eğitimi veren yerler arasında American LIFE gerek eğitim kalitesi ve gerekse inovatif bakış açısıyla öğrencilerine çağın gerekliliklerini eksiksiz şekilde sunmaktadır. Konya yabancı dil kursu olarak öğrencilerin hazır bulunuşluk düzeylerini ve gelişimlerini dikkate alarak eğitim vermek öncelikli prensiptir. Bu amaçla çeşitli sosyal aktivite programlarıyla desteklenen eğitim modeli bu haliyle alanında tektir. Motivasyonun olumlu etkileri elbette ki öğrenci gelişimine büyük katkı sağlamaktadır.

Konya ingilizce kursu  arasında önemli bir fark oluşturan American LIFE yurtdışında eğitime devam edebilme imkanıyla da öğrencilerine bambaşka kapılar açıp tam anlamıyla rekabete hazır hale getiriyor. Erasmus, wat, dil okulu, camp and travel, work and study, internship, pilotaj eğitimi ve pek çok değişim programıyla öğrencilerine farklı coğrafyaların getirilerini maksimum şekilde yansıtıyor.

Dikkatinizi Çekebilir  Eylül-Ekim Dönemi İngilizce Kursu Kampanyası

Yabancı dil bilmek veya bilmemek arasındaki fark sizin için kenarları çevrili küçük bir havuzda yüzmek veya sınırları gözünüzün alamayacağı kadar geniş bir denizde yüzmek gibi bir kıyaslamayla ölçülebilir.

İngilizce ve Almanca Kurslarımızı deneyimlemek için doğru adres American LIFE ile yeni ufuklara yelken açın.

 

Franchise Hizmetleri İçin AmericanLife Franchise Göz Atmayıda Unutmayın.

Zafer Şube

Adresd : İhsaniye Mahallesi Oya Sokak NO:8 KONYA
T elefon: 0 (332) 353 33 99

Yazır Şube

Adres : Yazır Mahallesi Ulusal Sokak NO:5 KONYA
Telefon : 0 (332) 255 41 42

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?


Bir önceki yazımız olan American LIFE Konya Almanca Aile Birleşimi Sınavı başlıklı makalemizde A1 Belgesi Sınavı, Almanca Aile Birleşim Sınavı ve goethe institut hakkında bilgiler verilmektedir.