American LIFE Konya ingilizce kursu ile sen de kazandığın üniversitenin Proficiency ( Hazırlık Atlama) Sınavını takılmadan ve 1 sene kaybetmeden geç.

Her üniversitenin kendi bölümlerinin ve ihtiyaçlarının doğrultusunda hazırlamış olduğu Proficiency (Hazırlık Atlama) sınavı için öğrencilerimizin öncelikle seviyelerini hem sözlü olarak, hem yazılı olarak hem de gramer bilgisi olarak ölçüyoruz. Sonrasında Konya’da ingilizce kursu olarak öğrencilerimize nokta atışı özel ders eğitimi ile ihtiyacı olan puanı aldırıyoruz.

Proficiency sınavı (Hazırlık Atlama Sınavı) genellikle 4 bölümden oluşmaktadır. Bunlar writing, listening, reading ve gramerdir. Bazı üniversitelerin Proficiency sınavlarında ( hazırlık atlama sınavı ) speaking sınavı da olmaktadır. Profiency sınavı Toefl gibi, IELTS gibi bir sınav değildir, yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi üniversiteler kendileri hazırlarlar ve bu sınava göre yeterlilik isterler. Boğaziçi Üniversitesi’ne hazırlandığınız Proficiency sınavı ile Yıldız Teknik Üniversitesi’nin sınavına girerseniz başarı elde edemeyebilirsiniz. Her sınavın farklı aşamalardan ve beklentilerden oluştuğunu bilerek, kişiye özel olarak hazırlayan AmericanLIFE Konya ingilizce kursu ile sen de istediğin puanı alabilirsin. Bu sınavlar için eğer ki orta derecede bir ingilizceye sahip değilseniz istediğiniz puanı alamayabiliyorsunuz. Profesyonel bir destek sizin hedefinize ulaşmanızda anahtar rol oynar.

konya_hazirlikatlama_tasarim2_social-05

AmericanLIFE Konya ingilizce kursu ile proficiency sınavına ( hazırlık atlama sınavı ) hazırlanan öğrencilerimizin kazanımları nelerdir?

Bu sınava hazırlanan öğrencilerimiz gidecekleri üniversitelerin zorunlu hazırlık sınavını geçerek 1 sene kazanmış olacaklar. En önemli kazanımları budur. Aynı zamanda eğitime bir kere başlayan her öğrencimizin AmericanLIFE’a ait bütün şubelerinde ömür boyu ücretsiz olarak konuşma dinleme sınıflarına katılabileceklerdir.

AmericanLIFE Konya ingilizce kursu olarak bu sınava katılacak öğrencilerimizin kısa sürede hazırlanacakları bu Proficiency ( hazırlık atlama ) sınavından başarılı olabilmeleri için ingilizce bilgilerinin orta seviyeye yakın olmaları gerekmektedir. Burada AmericanLIFE Konya ingilizce kursu olarak en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de öğrencilerin seviyelerinin doğru ölçülmesidir. Sonrasında planlanacak eğitim ile sizlere istediğiniz puanı kazandırıyoruz.

Konya’da İngilizce kursları pek çok noktada birbirinden ayrışmaktadır. AmericanLIFE Konya İngilizce kursu hazırlık atlama sınavında uygulanan kişiye özel programla öğrencinin ilerleme hızına göre hareket edilir. Bu sayede herhangi bir kayıp yaşanmaksızın sağlam adımlarla ve eksiksiz bir şekilde ilerlenmiş olur. Başarı ve sonuç odaklılık için doğru yöntem ve teknik izleyen AmericanLIFE işiniz şansa bırakmadan geleceğinize yön vermenizi sağlamaktadır. Hazırlık atlama sınavına yönelik olarak yapılan hazırlık size sadece 1 yıllık maddi kazanç ve zamandan kazanç ile sınırlı değildir. Bir diğer önemli nokta da eğitiminize devam edeceğiniz okulun ilgili bölümünde İngilizce olarak eğitim alacağınız durumlara da sizi hazırlayacaktır.

Dünya vatandaşı olmanın gereği olan ingilizce eğitiminin alt yapısı ve sınavlara yönelik hazırlık aşamalarında disiplinli ve profesyonel yaklaşım ile sonuçlara ulaşmak düşünüldüğünden daha kolaydır.

Zafer Şube
Adresd : İhsaniye Mahallesi Oya Sokak NO:8 KONYA
T elefon: 0 (332) 353 33 99

Yazır Şube
Adres : Yazır Mahallesi Ulusal Sokak NO:5 KONYA
Telefon : 0 (332) 255 41 42

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?