American LIFE Körfez İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu Eğitimde Yeni Dönem Başlatıyor. Okulların açılışına özel %20 indirim.

İngilizceyi American LIFE Körfez’de öğrenin.

Okulların açılışına özel İngilizce kursu indirim kampanyası başladı. Yeni eğitim öğretim döneminde, kendi alanında rakipsiz ve yeni yüzüyle American LIFE Körfez ‘den tüm öğrencilere okulların açılışına özel %20 indirim.

Öğrenciler gelecek sizin elinizde.

American Life Körfez Yeni Eğitim Dönemine Başlıyor.

American Life Körfez ile dil öğrenmek artık çok kolay. İngilizcenin bir ders değil, bir ‘iletişim aracı’ olduğu kavramını öğrencilerine aşılayan bu modelde öğrenciler özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenir. Erken başlayan eğitimle İngilizce öğrenciler için bir sorun olmaktan çıkmıştır. İngilizce konuşmanın ülkemizde en önemli ve ilk adımlarından bir tanesi özgüvendir. Öğrencilerimizin utanmadan hata yapma korkusunu yenerek konuşmalarını sağlıyoruz. Gramer baskısı yaşamamaları öğrencilerimizin konuşabilmeleri için çok ama çok önemli.

Dünyayı İstiyorum, İngilizce öğreniyorum!

Öğrencilerimizin dünya ile iletişim kurabilen bireyler olmasını istiyorsanız onların İngilizce eğitimine erken yaşta başlamalarına özen gösteriniz.

American Life Körfez ; İngilizce ödevlerini kolayca yapmak, eğlenceli projeler hazırlamak, yabancı film ve dizileri orijinal dilinde seyretmek isteyen  gençlere ver yetişkenlere özeldir.

American Life Körfez programları yaş gruplarına ve seviyelerine özel olarak hazırlanarak öğrencilerin kendi yaş ve seviyelerinde olan arkadaşlarıyla eğitim almaları sağlanır.

Öğrenci merkezli aktiviteler ile öğrencilere İngilizceyi sevdirerek öğretmek ve konuşma yeteneği kazandırmak amaçlanır.

Öğrencilerin ilgi, sex hattı yetenek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan programlarla İngilizceyi ileri seviyelere kadar öğrenmeleri sağlanır.

Okulların açılışına özel İngilizce kursu indirim kampanyası başladı. Yeni eğitim öğretim döneminde, kendi alanında rakipsiz ve yeni yüzüyle American Life Körfez  ‘den tüm öğrencilere okulların açılışına özel %20 indirim.

İngilizce öğrenmek için en doğru adres American Life Körfez . Sizde bu indirimlerden yararlanmak istiyorsanız ilk durağınız American Life Körfez  olsunUnutulmamalıdır ki; İngilizce eğitimi American Life Körfez de başlar. Öğrencilerimizin  keyifle ingilizce öğrenmesini istiyorsanız  American Life Körfez  ‘e uğramanız yeterlidir.

American Life Körfez Okulların Açılışına Özel %20 İndirim fırsatı ile yeni Eğitim ve öğretim döneminde İngilizce öğrenmeniz için sizinle.

29 Eylülde başlayacak olan eğitimler için 12 kişilik sınıflarımızdaki kontenjanınızı ayırmak ve kampanyalardan faydalanmak için geç kalmayın.

Daha fazla detay ve bilgi için ofisimize bekliyoruz.

İletişim bilgilerimiz:

Adres: Yeni Yalı Mah., Zemzem Sok. No:2 Körfez / Kocaeli
Telefon: +90 (262) 521 00 66‏
E-posta: korfez@americanlife.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?