Teenglish Yaz Okulu Kayıt Programı

Teenglish, American LIFE Language Institute’un 4-16 yaş arasındaki kitleye uluslararası standartta İngilizce eğitimi veren markasıdır.

Ülkemiz, ekonomik, sosyal, kültürel vb. pek çok alanda batı dünyasıyla irtibat halinde olmasına rağmen İngilizce eğitimi konusunda dünyanın en başarısız ülkeleri arasındadır.

Gençlerimiz neredeyse sıfıra yakın derecede İngilizce bilgisiyle okullardan mezun olmaktadırlar. Özellikle de özel okullara gitme imkânı bulamayan çocukların bu konudaki ihtiyacı çok daha fazladır. İngilizce eğitimini üniversite çağından önce başarılı bir şekilde tamamlamış gençlerin çok büyük avantajları olacaktır. Bu sebeple, erken yaşta İngilizce  öğrenmeye karşı talep her geçen gün artmaktadır. İngilizce öğrenmeye karşı talep her geçen gün artmaktadır.

Sosyal etkinliklerle İngilizceyi sevdirir.

Öğrenciler dil becerileri ve yaşlarına göre gruplandırılır. 4-16 yaş arası çocuklar ve gençler için geliştirilmiş özel Teenglish Linguafolio&ELP kullanılır.

Teenglish programına katılıp tamamlayan çocuklar İngilizce konuşur, farklı kültürleri tanır ve hoşgörü sahibi olur, iletişim becerileri yüksek bireyler olur, danışmanlığını İngiliz, Amerikalı, Kanadalı birçok dil eğitim uzmanının yaptığı bir programın parçası olur, yaz tatillerini yurtdışında bir dil okulu ya da kamp programında geçirebilir.

Teenglish ‘’Çoklu Zekâ ’’ yaklaşımını benimseyerek, çocukların farklı zekâ türlerine sahip olmasını bir zenginlik olarak görüp, bütün eğitim modelini bu yaklaşıma göre şekillendirmiştir.

Çocuk İngilizcesinde Avrupa standartlarında bir eğitim modeli tasarlayan AmericanLIFE Teenglish ile dil öğrenmek artık çok kolay. İngilizcenin bir ders değil, bir ‘iletişim aracı’ olduğu kavramını çocuklara aşılayan bu modelde çocuklar özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenir. Erken başlayan eğitimle İngilizce çocuklar için bir sorun olmaktan çıkmıştır.

Teenglish Yaz Okulu Programı 17 Haziran 2019 de başlar 09 Ağustos 2019 tarihinde biter. Bu program toplam 120 ders saatinden oluşur.  Hafta içi (Pazartesi-Perşembe) olan 4 günlük bir programdır. Program sabah 10:00 – 13:10 saatleri arasındadır. Günlük 4 ders saati olarak program uygulanır.

Dikkatinizi Çekebilir  Sakarya Dil Kursu İngilizce Programı

Teenglish Yaz Okulu Programı çocuklarımızın yaz boyunca boş vakitlerini geçirebileceği ve İngilizce öğrenmelerini sağlayan çok yararlı bir programdır. Bu program çocuklarımızın sosyal olmalarını sağlayan bir programdır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?

Bu puan size yardımcı oldu mu?

Teenglish Yaz Okulu Kayıt Programı Teenglish Yaz Okulu Kayıt Programı Teenglish, American LIFE Language Institute’un 4-16 yaş arasındaki kitleye uluslararası standartta İngilizce eğitimi veren markasıdır. Ülkemiz, ekonomik, sosyal, kültürel vb. pek çok alanda batı dünyasıyla irtibat halinde olmasına rağmen İngilizce eğitimi konusunda dünyanın en başarısız ülkeleri arasındadır. Gençlerimiz neredeyse sıfıra yakın derecede İngilizce bilgisiyle okullardan mezun olmaktadırlar. Özellikle de özel okullara gitme imkânı bulamayan çocukların bu konudaki […]
1 5
 / 5