Samsun American LIFE’ta 6 Seviye Genel İngilizce Alan Herkese 2. Dil Hediye

American LIFE İlkadım ve Atakum Şubelerinden Ekim ve Kasım ayları boyunca 6 seviye yabancı dil eğitimi satın alan öğrencilerimize 2. yabancı dil eğitimini hediye ediyoruz.

Genel İngilizce eğitimlerimiz pratik becerilerin kurs bünyesinde pratik kullanımlarının öğrenciye yaptırıldığı ve Avrupa dil portfolyosunu takip eden Linguafolio kriterlerini uygulayarak öğrencinin yabancı dil becerilerini (konuşma, dinleme, okuma, yazma) geliştirmeyi hedefler.

English by Lingua Folio

AmericanLIFE için, yabancı dil uzmanlarının geliştirdiği bir sistemdir. Başlangıç A1-A2, B1-B2 ve C1-C2 biçiminde dil seviyenize, ihtiyacınıza ve ilginize göre programlanır.

  • Genel dil eğitimi ihtiyacı
  • Pratik dil bilgisi ihtiyacı
  • Okuma, dinleme, yazma, konuşma ağırlıklı eğitim ihtiyacı
  • Üniversite döneminde kariyer planı hazırlığı
  • Mezuniyet sonrası mülakat hazırlığı
  • Daha iyi bir iş/mevkii ihtiyacı
  • ELTA, TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS, YÖKDİL vb. sınav hazırlığı

Genel İngilizceden Başka Neler Var?

Social Activities

AmericanLIFE iyi bir dil eğitiminin yanı sıra, dili ve iletişimi geliştirme amaçlı sosyal yaşam alanları sunar. Mevsim, coğrafya, grup ve taleplere göre kurgulanan tüm aktiviteler, yönetici, çalışan ve siz öğrenciler arasındaki aile iletişimini güçlendirecektir.

Atakum ve İlkadım AmericanLIFE ailesine sen de katıl!

Personal Development Seminars

AmericanLIFE vizyonu yabancı dil öğretimiyle sınırlanamaz. O dilin kullanılacağı entellektüel seviye, özgür ve vizyoner dünya görüşü, öğrencilerimizin kişisel özgüveni ve iletişim kabiliyeti daima
bizim sorumluluğumuzdadır. Personal Development Seminars eğitimleri talebe göre kendi binalarımızda veya davet sahibi topluluklara bizzat gidilerek sunulur.

TailorMade Business English

TailorMade Business English, hizmet kalitesini ve iş verimliliğini arttırmayı hedefleyen şirketler ve çalışanlar için, AmericanLIFE tarafından hazırlanmış bir eğitim paketidir.

Müşteriniz ile kusursuz bir iletişim ve memnuniyet yaratmanız için sunulan bu ürün, sizin istek ve eğitim ihtiyacınıza göre programlanır. “İhtiyaç Analiz Anketleri” ile eğitimin çerçevesi belirlenir, sonuçlara göre size özel bir program tasarlanır. Standartlara göre değil kurumunuza göredir! Yani tam anlamıyla “Terzi İşi“…

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?