Samsun American LIFE Atakum ve İlkadım Şubelerinde %45 e varan indirim!

Atakum ve İlkadım şubeleri’ne Kasım ayında kayıt olun, kontenjan ile sınırlı hafta sonu gruplarında %25, hafta içi gruplarında %45 indirimden faydalanın!

Teenglish

7-13 yaş arasındaki gençlerimizin ilgi alanları, zeka yapıları, öğrenme metodları, hobileri ve iletişim kurma biçimleri dikkate alınarak programlanmış bir iletişim geliştirme yöntemidir. Yabancı dil kavramı; bir sınav-sonuç ilişkisi, başarı düzeyi, öğrenim zorunluluğu değildir. İletişimi özgürleştirmenin ve çoğaltmanın bir yoludur!

Teenglish programlarında, yabancı dil sıkıcı bir öğrenme süreci ve amaç değil, yaşamı ve dünyayı kavramanın, eğlenceli deneyimlerle yaşatıldığı bir süreçtir.

Samsun Atakum ve İlkadım ilçelerinde bulunan kampüslerimizde sizin çocuğunuz da İngilizce sosyal ortamımıza katılsın, dil becerilerini kullanarak ve eğlenerek geliştirsin.

AmericanLIFE’da Teenglish Programından Fazlası?

My Mother Speaks English

AmericanLIFE’ın, annelerimiz için geliştirdiği bir özgürlük programıdır. Turistik faaliyetlerden, her türlü alışverişe; sağlık, kişisel bakım, gıda vb. konularda dünyaya açılabilmek, çocukların dil derslerinde daha ilgili ve yardımcı olabilmek için ideal bir dil eğitimi programıdır. İngilizce becerilerinizi sizinle aynı sosyal gruba dahil kişilerle, ilgi alanlarınıza göre geliştirebilirsiniz. Çocuğunuz gibi siz de İngilizce’yi eğlenerek öğrenin.

Social Activities

AmericanLIFE iyi bir dil eğitiminin yanı sıra, dili ve iletişimi geliştirme amaçlı sosyal yaşam alanları sunar. Mevsim, coğrafya, grup ve taleplere göre kurgulanan tüm aktiviteler, yönetici, çalışan ve siz öğrenciler arasındaki aile iletişimini güçlendirecektir.

English by Lingua Folio

AmericanLIFE için, yabancı dil uzmanlarının geliştirdiği bir sistemdir. Başlangıç A1-A2, B1-B2 ve C1-C2 biçiminde dil seviyenize, ihtiyacınıza ve ilginize göre programlanır.

  • Genel dil eğitimi ihtiyacı
  • Pratik dil bilgisi ihtiyacı
  • Okuma, dinleme, yazma, konuşma ağırlıklı eğitim ihtiyacı
  • Üniversite döneminde kariyer planı hazırlığı
  • Mezuniyet sonrası mülakat hazırlığı
  • Daha iyi bir iş/mevkii ihtiyacı
  • ELTA, TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS, YÖKDİL vb. sınav hazırlığı

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?