GENEL İNGİLİZCE ERKEN KAYIT KAMPANYASI!!

Eylül dönemi  Genel İngilizce kurlarına kayıt olun, Haziran ayında akıcı şekilde İngilizce konuşun!

Genel İngilizce programı haftaiçi 2 gün  şeklinde düzenlenmiştir ve güz döneminde 3 seviye bitirmeniz mümkündür. 15 Ağustos’a kadar kayıt olun kampanyalı paketler üzerinden ekstra %20 erken kayıt indiriminden de faydalanın.

İngilizce becerilerine sahip olmak, sizi kariyer hedeflerinize yaklaştırır, sosyal hayatınızın gelişmesine katkıda bulunur. Sevdiğiniz yabancı film ve dizileri altyazısız izleyip, sahneleri kaçırmazsınız ya da sevdiğiniz yazarı kitaplarını İngilizce kendi cümleleriyle okuyabilirsiniz.

Detaylı Bilgi için;

Telefon (pbx): 0362 432 4242

E-posta: samsun@americanlife.com.tr

Genel İngilizce ile Beraber Neler Sunarız?

+More English programlarıyla American LIFE yaşam boyu yanınızda.

Yaşam boyu ücretsiz katılabileceğiniz +More English programları American LIFE’ın en önemli ayrıcalıklarındandır.

+More English programları, sizin için her zaman daha fazlasını hedefler.

Bu eğitimi Türkiye’nin her yerindeki American LIFE Şubeleri’nde İngilizce eğitiminiz boyunca ya da devamında sınırsız olarak alabilir ve kazandığınız yabancı dil becerilerini kaybetmez, aksine daha da geliştirebilirsiniz.

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz!

AmericanLIFE Samsun aldığınız İngilizce eğitim programının içeriği kadar aldığınız hizmetinde önemini bilmekteyiz. AmericanLIFE Samsun bünyesinde alınan hizmetin temiz ve konforlu bir binada güler yüzlü insanlar tarafında sağlanmayı amaçlar. İhtiyaçlarınızı ve memnuniyetinizi düzenli olarak kontrol eder ve bütün personelini sizin memnuniyetiniz üzerinden QMSR (Quality Management and Students Realition) sistemiyle puantaja tutar.

Birlikte Eğleniyoruz!

Yabancı dil eğitiminin içeriği kadar kendimize zaman ayırmamız ve keyifli vakit geçirmemiz eğitiminizi de olumlu etkiler ve devamlılığı arttırır. İyi bir dinlenme çok daha iyi bir çalışmanın zeminini hazırlar. Ayrıca Social Activities ile sınıf arkadaşlarınızla kısa zamanda yakınlaşır ve eğitim süresince daha keyifli zaman geçirirsiniz.

CV’nizi Geliştiriyoruz!

İyi derecede yabancı dil bilmek kadar çeşitli konularda kendinizi geliştirmiş olmak ve sertifikalı eğitimlere katılmış olmak da CV’nizin diğerlerinin önüne geçmesini sağlar. AmericanLIFE kendi öğrencilerine ücretsiz olarak düzenlediği Kişisel Gelişim Seminerleriyle CV’nize katkıda bulunur.

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Get that Score ile YDS  odaklı hazırlanan programlar ve alanında uzmanlaşmış eğitmenlerle ihtiyacınız olan eğitimi alarak, eksik yönlerinizi tamamlar; stratejik, sonuç odaklı çalışmalar yaparsınız.

Hedefleriniz, hayalleriniz ne olursa olsun Get that Score hazırlık programı ile bire bir ya da sınıf ortamında çalışarak başarıya ulaşacaksınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?