WORK AND TRAVEL

Work and Travel, Amerika Birleşik Devletleri’nin dünyanın çeşitli ülkelerinden üniversite öğrencilerinin katılmasına izin verdiği bir kültürel değişim programıdır. Programa katılan öğrenciler Amerika’da yasal olarak çalışma ve seyahat etme iznine sahip olurlar, aynı zamanda Amerikan kültürünü tanıdığı bir öğrenci değişim programıdır. Türkiye’den programa katılan öğrenciler Türkiye’deki üniversitelerin yaz tatili dönemlerinde Mayıs-Ekim ayları süresince programa kabul edilmektedirler. Work and Travel programı kapsamında Amerika’da 5 ay kalıp en fazla 4 ay çalışabilirler.

Amerika’da Çalışma ve Gezme Şansını Yakalayın

Amerika’da bulunduğunuz süre boyunca çalışacağınız yerdeki kazancınızla minimum olarak; konaklama, yeme-içme, ulaşım ve diğer masraflarınızı karşılayabilir hatta para biriktirerek Türkiye’ye dönmeden önce gezebilir, alışveriş yapabilir veya bir sonraki yaz için work and travel programı ücretini biriktirmiş olabilirsiniz.

Yabancı Dilinizi Work and Travel için nasıl geliştirirsiniz?

AmericanLIFE Samsun’da Genel İngilizce Programı;

Genel İngilizce Programları dili günlük hayatta, akademik alanda, profesyonel iş hayatında kullanmaya yönelik olarak tasarlanmıştır.

AmericanLIFE, Genel İngilizce Programlarında LinguaFolio kriterlerini kullanarak dil eğitiminizdeki hedeflerinize ulaşmanızı sağlar.

Amerika Birleşik Devletleri’nde hazırlanan LinguaFolio, dili 7 seviyede inceler:

  • Starter
  • Novice (A1-A2)
  • Middle (B1-B2)
  • Advanced (C1-C2)

LinguaFolio, ABD Dil Denetleyicileri Ulusal Konseyi

[NCSSFL National Council of State Supervisors for Languages] tarafından onaylı bir eğitim programıdır.

% 100 Öğrenme Garantili Genel İngilizce Programlarının detaylarını AmericanLIFE şubelerinden öğrenebilirsiniz.

Genel İngilizce ile Beraber Neler Sunarız?

+More English programlarıyla American LIFE yaşam boyu yanınızda.

Yaşam boyu ücretsiz katılabileceğiniz +More English programları American LIFE’ın en önemli ayrıcalıklarındandır.

+More English programları, sizin için her zaman daha fazlasını hedefler.

Bu eğitimi Türkiye’nin her yerindeki American LIFE Şubeleri’nde İngilizce eğitiminiz boyunca ya da devamında sınırsız olarak alabilir ve kazandığınız yabancı dil becerilerini kaybetmez, aksine daha da geliştirebilirsiniz.

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz!

AmericanLIFE Samsun aldığınız İngilizce eğitim programının içeriği kadar aldığınız hizmetinde önemini bilmekteyiz. AmericanLIFE Samsun bünyesinde alınan hizmetin temiz ve konforlu bir binada güler yüzlü insanlar tarafında sağlanmayı amaçlar. İhtiyaçlarınızı ve memnuniyetinizi düzenli olarak kontrol eder ve bütün personelini sizin memnuniyetiniz üzerinden QMSR (Quality Management and Students Realition) sistemiyle puantaja tutar.

Birlikte Eğleniyoruz!

İngilizce eğitiminin içeriği kadar kendimize zaman ayırmamız ve keyifli vakit geçirmemiz eğitiminizi de olumlu etkiler ve devamlılığı arttırır. İyi bir dinlenme çok daha iyi bir çalışmanın zeminini hazırlar. Ayrıca Social Activities ile sınıf arkadaşlarınızla kısa zamanda yakınlaşır ve eğitim süresince daha keyifli zaman geçirirsiniz.

CV’nizi Geliştiriyoruz!

İyi derecede İngilizce bilmek kadar çeşitli konularda kendinizi geliştirmiş olmak ve sertifikalı eğitimlere katılmış olmak da CV’nizin diğerlerinin önüne geçmesini sağlar. AmericanLIFE kendi öğrencilerine ücretsiz olarak düzenlediği Kişisel Gelişim Seminerleriyle CV’nize katkıda bulunur.

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Get that Score ile YDS  odaklı hazırlanan programlar ve alanında uzmanlaşmış eğitmenlerle ihtiyacınız olan eğitimi alarak, eksik yönlerinizi tamamlar; stratejik, sonuç odaklı çalışmalar yaparsınız.

Hedefleriniz, hayalleriniz ne olursa olsun Get that Score hazırlık programı ile bire bir ya da sınıf ortamında çalışarak başarıya ulaşacaksınız.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?