American LIFE Samsun İngilizce Yabancı Dil Kursundan Kaçırılmayacak Fırsatlar.

Yaz okulu erken kayıt fırsatı kaçırmayın!

AmericanLIFE Samsun ve Samsun Yükseliş Okulları ortak çalışması Yaz Okulu 18 Haziran 2018 de başlıyor. Çocuğunuz yaz boyunca hem eğlensin, hem dil becerilerini geliştirsin!

  • 165 ders İngilizce eğitimi
  • Robotik ve Kodlama
  • Akıl Oyunları
  • Basketbol – Step
  • Kafkas Dansları
  • Satranç
  • Karikatür

Daha fazla detaylı blgi için iletişim bilglerimiz,

Atakum Şube: Mimar Sinan Mahallesi İsmet İnönü Bulvarı No145 Atakum/Samsun

İlkadım Şube: Hürriyet Mahallesi Refahiye Sokak No: 3 İlkadım / Samsun
Telefon: +90 (362) 432 42 42‏
E-posta: samsun@americanlife.com.tr

Biz sizi arayalım?

AmericanLIFE ile Etüt Saatlerinde Yabancı Dil!

AmericanLIFE  Samsun’un tecrübeli kadrosu ile çocuğunuz etüt saatlerinde yoğun şekilde iki yabancı dil öğrensin, diğer derslerinden geri kalmasın! Üstelik etüt programında servis, kahvaltı ve öğle yemeği ücretsiz!

Etüt Programı’na çocuklarını yazdıran annelerimize My Mother Speaks English programı da hediye!

Mart Ayı içerisinde 2018-2019 eğitim yılı için yerinizi erken ayırtın, sınırlı kontenjana sahip avantajlı fiyattan yararlanın!

Haftalık  Program;

10 saat İngilizce Etüt Programı

5 saat 2. Yabancı Dil Etüt

5 saat Etüt Atölyesi

Telefon (pbx): 0362 432 4242

E-posta: samsun@americanlife.com.tr

Etüt Programından Başka Neler Sunarız?

My Mother Speaks English – Annem İngilizce Konuşuyor.

Günümüzde farklı yabancı dilleri konuşup, okuyup, anlayıp, yazabilmek çok büyük önem taşımakta ve ailelerin çocuklarının yabancı dil eğitimlerine gösterdikleri önem de her geçen gün artmaktadır. AmericanLIFE Samsun olarak, Kadınlara Özel İngilizce Programı – My Mother Speaks English ile ev hanımlarının İngilizce’ye artık yabancı kalmayacak ve çocuklarının İngilizce eğitimlerini destekleyebilecekler. Kadınlara Özel İngilizce Programı – My Mother Speaks English programı sizlerin ilgi alanlarınıza özel hazırlanmış ve eğlenceli, pratiğe dayalı bir eğitim programıdır. Kadınlara Özel İngilizce Programı – My Mother Speaks English ile çocuğunuzun ödevlerine yardımcı olabilir, yabancı sitelerden alış veriş yapabilir, yurtdışına çıktığınızda bütün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Dikkatinizi Çekebilir  İngilizce İçin Bu Yaz Yeter

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz!

AmericanLIFE Samsun aldığınız İngilizce eğitim programının içeriği kadar aldığınız hizmetinde önemini bilmekteyiz. AmericanLIFE Samsun bünyesinde alınan hizmetin temiz ve konforlu bir binada güler yüzlü insanlar tarafında sağlanmayı amaçlar. İhtiyaçlarınızı ve memnuniyetinizi düzenli olarak kontrol eder ve bütün personelini sizin memnuniyetiniz üzerinden QMSR (Quality Management and Students Realition) sistemiyle puantaja tutar.

Birlikte Eğleniyoruz!

İngilizce eğitiminin içeriği kadar kendimize zaman ayırmamız ve keyifli vakit geçirmemiz eğitiminizi de olumlu etkiler ve devamlılığı arttırır. İyi bir dinlenme çok daha iyi bir çalışmanın zeminini hazırlar. Ayrıca Social Activities ile sınıf arkadaşlarınızla kısa zamanda yakınlaşır ve eğitim süresince daha keyifli zaman geçirirsiniz.

 

Diğer Hizmetlerimiz Nelerdir?

Get that Score ile YDS  odaklı hazırlanan programlar ve alanında uzmanlaşmış eğitmenlerle ihtiyacınız olan eğitimi alarak, eksik yönlerinizi tamamlar; stratejik, sonuç odaklı çalışmalar yaparsınız.

Hedefleriniz, hayalleriniz ne olursa olsun Get that Score hazırlık programı ile bire bir ya da sınıf ortamında çalışarak başarıya ulaşacaksınız.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?Bir önceki yazımız olan WORK AND TRAVEL başlıklı makalemizde akındil, almanca ve American LIFE Samsun hakkında bilgiler verilmektedir.