2020 Bahar Dönemi Samsun YDS – YÖKDİL Hazırlık Programı

2020 Bahar Dönemi YDS- YÖKDİL sınavına AmericanLIFE’da hazırlanın, istediğiniz puana kısa sürede kavuşun!

2020 Bahar DÖnemi YDS – YÖKDİL sınavına en efektif şekilde hazırlanabilmek için oluşturduğumuz özel ders paketlerinden, ister bir kişi olarak, ister 3 kişi olarak faydalanabilirsiniz.

Alanında uzmanlaşmış eğitmenlerle YDS – YÖKDİL sınavına özel ders ile hazırlanmanız, hem zamanınızı, hem bütçenizi koruyacaktır.

2020 Bahar Dönemi YDS – YÖKDİL sınavı kampanyalı özel ders paketlerimizi kaçırmayın! Hedeflerinize kolaylıkla ulaşın.

Eğitim kadromuzla randevu alıp, tanışmak ve detaylı bilgi almak isterseniz;

Telefon;

İlkadım Şube: 0362 432 42 42

Atakum Şube: 0362 432 42 45

E-posta; samsun@americanlife.com.tr

YDS – YÖKDİL Programı İle Birlikte Hangi Hizmetler Sunarız

Hayat Boyu Eğitim

+More English programlarıyla American LIFE yaşam boyu yanınızda.

Yaşam boyu ücretsiz katılabileceğiniz +More English programları American LIFE’ın en önemli ayrıcalıklarındandır.

+More English programları, sizin için her zaman daha fazlasını hedefler.

Bu eğitimi Türkiye’nin her yerindeki American LIFE Şubeleri’nde İngilizce eğitiminiz boyunca ya da devamında sınırsız olarak alabilir ve kazandığınız yabancı dil becerilerini kaybetmez, aksine daha da geliştirebilirsiniz.

Kendinizi Evinizde Hissedeceksiniz!

AmericanLIFE Samsun aldığınız İngilizce eğitim programının içeriği kadar aldığınız hizmetinde önemini bilmekteyiz. AmericanLIFE Samsun bünyesinde alınan hizmetin temiz ve konforlu bir binada güler yüzlü insanlar tarafında sağlanmayı amaçlar. İhtiyaçlarınızı ve memnuniyetinizi düzenli olarak kontrol eder ve bütün personelini sizin memnuniyetiniz üzerinden QMSR (Quality Management and Students Realition) sistemiyle puantaja tutar.

Birlikte Eğleniyoruz!

İngilizce eğitiminin içeriği kadar kendimize zaman ayırmamız ve keyifli vakit geçirmemiz eğitiminizi de olumlu etkiler ve devamlılığı arttırır. İyi bir dinlenme çok daha iyi bir çalışmanın zeminini hazırlar. Ayrıca Social Activities ile sınıf arkadaşlarınızla kısa zamanda yakınlaşır ve eğitim süresince daha keyifli zaman geçirirsiniz.

CV’nizi Geliştiriyoruz!

İyi derecede İngilizce bilmek kadar çeşitli konularda kendinizi geliştirmiş olmak ve sertifikalı eğitimlere katılmış olmak da CV’nizin diğerlerinin önüne geçmesini sağlar. AmericanLIFE kendi öğrencilerine ücretsiz olarak düzenlediği Kişisel Gelişim Seminerleriyle CV’nize katkıda bulunur.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?