Çocuklar İçin İngilizce Kursu

American Life Şişli Şubesinde, Çocuklara Yönelik İngilizce Kış Okulu Eğitim Gruplarımız 2.3.4. sınıflar ve 5.6.7.8.sınıflar olarak gruplandırılırken hem yaş hemde seviyeleri gözönünde bulundurularak uygun sınıflarda eğitim almaktadırlar.

American Life Şişli Şubesinde, Çocuklarımıza İngilizce Eğitimini, sınav kaygısı taşımadan İngilizce dilini sevdirerek dili aktif kullanmasını hedeflemekteyiz.

American Life Şişli Şubesinde öğrencilerimiz seviyelerine uygun tamamı pedagojik formasyona sahip Türk ve Yabancı Eğitimcilerle konuşma odaklı ve sosyalleşmeye yönelik eğitim sistemi uygulamaktadır.
Çocuklara Yönelik olan  İngilizce Kış Okulu Programlarımız tüm yaş grupları için 2. dönem 9 Şubat 2019 tarihinde başlıyor.  2.dönem kış okulumuz  Cumartesi günleri 13:30-16:40 saatleri arasında devam edecektir.
American Life Şişli Şubesinde Çocuklara Yönelik  İngilizce Kış Okulu Programlarımız, okul müfredatının yanısıra 1 dönemde 1 seviye eğitim almalarını hedeflemektedir.
18 hafta (2.dönem) sürecek olan İngilizce Kış Okulu programlarımızdan yararlanmak için American Life Şişli Şubesiyle en kısa sürede iletişime geçiniz.

Şişli İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu