Çocuk grupları dil eğitiminde akla gelen dil okulları arasında en ön sırada bulunan American LIFE Ümraniye Yabancı Dil Kursu Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Santral bölgesinde hizmet vermektedir.

Çocuk gruplarında ilk ve ortaokul öğrencilerine eğitim hizmeti sunan American LIFE Ümraniye Teenglish programı ile değerli ve uzman eğitmen kadrosu ile öğrencilerine hem eğlenerek hemde öğreterek dil eğitimi alt yapısına zenginlik kazandıran Avrupa Dil Standartlarında konuşmaya yönelik bir müfredatla hareket eder.

Günümüzün ve geleceğin en büyük ihtiyacı olan dil eğitiminin çocuk gruplarında önemini ve faydasını doğru yöntem ve taktiklerle %100 öğrenme garantisi ile sunar.

5 yıldır faaliyet veren dil kursu çocuk grupları dil eğitimini 4 seviyede inceler ve 1 eğitim yılında bir seviye tamamlama imkanını değerli öğrencilerine sunar.

Müfredatta incelenen seviyeler,

 1. Seviye W1 W2
 2. Seviye W3 W4
 3. Seviye W5 W6
 4. Seviye Teen 1 Teen 2 programıdır.

 

İlk seviyede Türk Eğitmen eşliğinde olmak üzere diğer tüm seviyelerin eğitim içeriğinde Türk ve Yabancı eğitmenler eşliğinde haftasonu ve haftaiçi zaman dilimlerinde her öğrencinin müsait gün ve saatlerini dikkate alarak hedefe ulaşmada yardımcı olunur.

Sınıf eğitimlerinde öğrencilerin seviye ve yaş grupları dikkate alınarak hareket edilir.

Genel İngilizce programı ile dil eğitimlerine destek verdiğimiz çocuklarımızın okul eğitimlerine ayrıca destek sağlamaktayız.

Konuşma, kelime, gitar, sinema, karaoke vb. çeşitli aktiviteler ile öğrencilerimizin yaşam boyu yanlarındayız. Aktivitelerimiz yaşam boyu ücretsiz ve sınırsız olarak sunulmakla birlikte dil eğitiminde gelinen seviyeyi taze tutmakla ve pratik yapmakla desteklemektedir.

American LIFE Ümraniye yabancı dil kursumuzda teenglish programına katılan öğrencilerimiz;

 • Kitap okuyabilir
 • İletişime geçebilir
 • Film / çizgi film izleyebilir
 • Alışveriş yapabilir
 • Kendilerini ailelerini yaşadıkları bölgeyi vb. tanıtabilir
 • Okul karne notunu yükseltebilir
 • Yabancı dil ağırlıklı bir ortamda rahatlıkla kendisini ifade edebilir.

Değerli velilerimize öğrencilerimizin eğitim sezonunda tüm performansı yılda 6 kez yapılan toplantılar ile raporlanır ayrıca Eğitim Danışmanları kontrolü altında her öğrencimizin eğitim süreci takip edilir.

Geleceğin mimarları, değerli çocuklarımız için desteğimizi esirgemeden her daim onlar ile birlikteyiz.

Amacımız çocuklarımıza bir dil öğretmek ve o dili konuşabilmelerini sağlamaktır.

İletişim Bilgilerimiz

Adres: Atatürk Mh. Alemdağ Cd. No:54/A Ümraniye / İstanbul
Telefon: +90 (216) 443 64 44
E-posta: umraniye@americanlife.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?