ÖSYM nin yapmış olduğu Akademik İngilizce sınavlarını analiz etmiş bir ekip ile ihtiyacınızın ne olduğunu bilerek sizi YDS de hedeflemiş olduğumuz puana ulaştırmak için gerekli ortamı oluşturuyoruz.

Bizimle YDS ye hazırlanmanız için A2 seviyede İngilizce eğitimini tamamlamış olmanız yeterlidir.
Çalışmalarımız akademik kelime bilgisine yönelik olduğu için sınava hazır öğrenciyi değil hazırlanmak isteyen öğrenciyi çalışmalarımıza dahil etmekteyiz.

Grammar konuları nokta atışı olarak anlatılmakta olup sınavda pratik olarak nasıl kullanabileceğine dair bilgiler vermekteyiz ve konu tarama testleri ile sizi İngilizce sorusu çözmeye alıştırmaktayız.

YDS nin bir okuduğunu anlama sınavı olması sebebiyle enerjimizi kelime öğrenimine yoğunlaştırıyoruz.Biliyoruz ki okuduğumuzu anlamadıktan sonra sınav ile ilgili bir yorum yapma şansımız olmayacaktır.

Bizi diğer kurslardan farkı kılan özelliğimiz nedir?

“YDS başarılamayacak bir sınav değildir”,önemli olan nasıl hazırlanılması gerektiğini bilmektir. American LIFE Dil Okulu olarak biz sizi hayallere boğmadan hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı oluruz.

Ders saatleri, YDS nin akademik bir sınav olması sebebiyle , 100 veya 150 saate sıkıştırılamayacak biçimde hazırlanır. Sıkıştırılmış ,hızlandırılmış, yoğunlaştırılmış kavramları bizde yoktur.

Kurs süremiz 220 ders saatidir ve buna yapacağımız denemeler ve bu denemelerin soru çözümleri dahil değildir. Sınıflarımız maximum 10 kişiliktir.

YDS Sınavına Hazırlıklı Olun