Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuklar İçin İngilizce Kursu Yaz Okulu

Şimdi Kayıt Ol Eğitime Yazın Başla.

American Life Kayseri Çocuklar ve gençler için İngilizce kursu erken kayıt dönemi başladı. Erken Kayıt Fırsatını Kaçırma! İngilizce Kursu Yaz  Okulu 3-4-5-6-7 ve 8. Sınıflar için 2.Kurda %50 indirim. Kontenjanlar dolmadan yerinizi ayırtın. Erken yaşta yabancı dil eğitimi sağlayan American LIFE Dil Okulları Kayseri çocuklarınız için yabancı dil eğitimine katkım sağlıyor. Erken kayıt avantajları ile uygulanan indirimler ve size özel ödeme koşullarıyla ilgili bilgi almak ve daha fazla detaylı bilgi için bilgilerinizi iletin eğitim danışmanı ekibimiz sizleri hemen arasın.

Bilgi Almak İçin Formu Doldurun

Kayseri 7-14 Yaş Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Kayseri ilimizde yer alan American LIFE Dil Okulları her yaştan İngilizce öğrenmek isteyenlere uzman eğitim kadrosuyla ve son dijital kaynakları ile hizmet vermektedir. Seviye ve yaş kategorisine göre özellikle kayseri 7-14 yaş çocuklar için İngilizce kursu içeriği itibariyle hem eğlenceli, hem de hızlı öğretme metotları sebebiyle American KIFE Kayseri tercih edilmektedir.

Çocuklar İçin İngilizce

American LIFE Kayseri 7-14 yaş çocuklar için İngilizce kursu İngilizce dil öğrenimi çocukların yaş ve pedagojik seviyelerine göre farklı eğitim setleri ile gerçekleştirilmektedir. Uzman öğretmenlerimiz ilk etapta öğrencilerimizin seviye tespitlerini sağlamakta ve sonrasında homojen sınıflarda eğitimlerine başlamaktadır.

Çocukların öğrenim becerisi yetişkinlere oranla daha hızlıdır. Bu bağlamda çocuklara göre hazırlanan American LIFE Kayseri 7-14 yaş çocuklar için İngilizce kursu eğlenceli ve eğitici, çocukların farkındalığını yükselten eğitim içerikleri ile hazırlanmaktadır.

Kayseri çocuklar için İngilizce kursu

Çocuklar Neden Hızlı Şekilde Yabancı Dil Öğrenir?

Çocukların zihinsel ve duygusal zekaları oldukça hızlı gelişir. Bu anlamda çocuklar, görsel işitsel duyularının yüksek performans göstermesi nedeniyle hızlı algılamaları söz konusu olmaktadır.

American LIFE dil kursu olarak Kayseri 7-14 yaş çocuklar için İngilizce kursu olarak ders görecekleri sınıfın özel olarak hazırlanması ve ilgi çeken renkler ile eğitim araçlarının kullanılması aynı zamanda İngilizce oyunlar kurarak öğrenmeleri konusunda özel müfredat hazırlamaktadır.

İngilizce Neden Erken Yaşta Öğrenilmelidir?

Çocukların algı kapasitelerinin açık olması temiz ve işlenebilir zekaya sahip olmaları özellikle görsel ve işitsel algılarının açık olması nedeniyle erken yaşta yabancı dil öğrenmeleri oldukça kolay ve kalıcı hale gelmektedir.

Bu bağlamda American Life İngilizce dil kursu olarak bizler çocuklarımızın bu özelliklerine göre özel eğitim müfredatı geliştirmiştir. Çocukların eğlenerek, oyun oynayarak ve en önemlisi severek ve farkında olmadan anadili gibi İngilizce konuşmaya başlamış olacaklardır.

Kayseri Her Yata İngilizce Kursu

Çocuklara Ayrı Derslikler

Çocukların İngilizce eğitim almaları konusunda hazırlanan derslikler yaş gruplarına göre homojen olarak hazırlanmaktadır. Seviye tespit sınavları sonucunda homojen olarak oluşturulan sınıflardaki çocuklar için kendi alanında uzman İngilizce eğitmenler tarafından dersler verilmektedir. Eğitmenlerimiz, yaş itibariyle küçük çocuklara eğitim verdiklerinden ayrıca pedagojik alanda uzmanlaşmış eğitmenler ile birlikte çalışmaktayız.

Çocukların İngilizceyi öğrenmesi ilk amacımız olup asıl önemli olan öğrenilen yabancı dilin kalıcılığını sağlamaktır. Bu anlamda teori dersleri ile birlikte pratik yapılabilecek derslikler yine çocukların yaş gruplarına göre özel olarak derslikler oluşturulmuştur.

Çocuklara İngilizce Eğitimi

Belirli yaş grubu altı çocuklar oyun çocukları olarak adlandırılmaktadır. Bu bağlamda okul çağına henüz yeni girmiş ve okul düzenine alışmaya çalışan çocuklar için drama atölyeleri, eğlenceli kulüpler yardımı ile eğlenceleri şekilde eğitimler verilmektedir.

Çocuklar için İngilizce seviyelerine detaylarıyla bakılacak olursa A1, A2, B1, B2, C1 veC2 seviyeleri olarak gruplanmaktadır. Her seviye grupları sonunda çocuklara uygun değerlendirmeler yapılarak bir üst kura geçilmesi sağlanmaktadır.

Çocuklar için İngilizce öğretmeyi eğlenceli hale getirmek ilk amaçlarımızdan olmaktadır. Bu sebeple konuşarak, eğlenerek ve sinema kulüplerinde çocukların sevdiği filmleri İngilizce izleyerek pekiştirmeler sağlanmakta ve pratik yapılmaktadır.

Çocuklarımızın erken yaşta İngilizce öğrenmeleri ileri ki yaşlarda hem eğitim hem de öğrenim hayatında avantajlar sağlayacak Akademik hayatları için başarılı kapılar açılacaktır.

American LIFE Kayseri olarak çocuk ve yetişkin İngilizce öğrenmek isteyen herkesin hedeflerine ulaştırmak amacıyla eğitmenleri ile birlikte çalışmaktadır. Bu bağlamda hem teknolojik hem de materyaller açısından geniş donanımlara sahiptir.

Öğrencilerimizin tüm bu donanımlardan sonuna kadar yaralanmaları konusunda yardımcı olmaktayız. Öğrencilerine değer veren bir kurum olma özelliğimizle tüm dünyada geçerli sertifikalar ile öğrencilerin akademik eğitimlerine destek vermekteyiz.

Çocuklara Özel Derslikler