İngilizce Kursu
Kampanya ve Fiyatları
Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Almanca Kursu
Kampanya ve Fiyatları
Hakkında Bilgi Almak İçin Tıklayın

Kayseri İngilizce Kursu

Kayseri İngilizce Kursu

Özel Kayseri American LIFE Dil Kursu Kayseri’nin Talas ilçesinde yer almaktadır. Üniversite öğrencileri, büyük kurum ve kuruluşların eğitimde ilk tercihi. Kayseri İngilizce Kursu dijital ekipmanlar ile desteklenen butik ve modern sınıflarda eğitim imkanı sunmaktadır.

İngilizce, Almanca, Rusça , Fransızca, Arapça gibi dünya üzerinde sıklıkla kullanılan dillerde grup ve özel ders eğitimleri vermektedir.

ART eğitim modelini geliştiren ve Türkiye’de bu eğitim modeli ile eğitim veren tek dil kursudur. C1 sertifikasının ABD de anlaşmalı olunan üniversitelerde IELTS – TOEFL düzeyinde geçerliliği bulunmaktadır.

Tüm şubelerde ömür boyu geçerli plus more adı verilen konuşma kulüplerine katılabilme hakkı. Alex  ile YDS, YÖKDİL, YDT, IELTS, TOEFL, Goethe sınavlarına uzman kadro ile hazırlanma imkanı .

Eğitim öğretimin yanı sıra sosyal aktivitelere de gerekli önemi veren Kayseri İngilizce Kursu; kahve günleri, doğa yürüyüşleri, sinema günleri, canlı müzik vb, sanatsal aktivitelere de gerekli önemi göstermektedir.

American LIFE Kayseri ile İngilizce ve Almancayı ana diliniz gibi öğrenin. Online, Özel Ders ve Grup Eğitimleri kampanyalarını kaçırmayın.

Kayseri İngilizce Almanca Kursu
Fiyat ve Kampanya Bilgi Formu

Kayseri İngilizce Kursu Online Eğitim

Online İngilizce, Almanca, Rusça Seviye Tespit Sınavı ve YDS Hazırlık Deneme Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İngilizce Seviye Tespit
Almanca Seviye Tespit
Rusça Seviye Tespit
YDS Hazırlık Sınavı

American LIFE Kayseri İletişim Bilgilerimiz

Yenidoğan, Şaban Yılmaz Cd. 4/C, 38280 Talas/KAYSERİ
+90 (352) 503 22 33
kayseri@americanlife.com.tr
Yabancı Dil Kursumuzdan Görüntüler