İzmir Alsancak İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

İzmir Alsancak İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları İzmir Alsancak İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İzmir Alsancak İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları İzmir Alsancak İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Kampanyalar

Bu Yaz İngilizce Öğrenin!.. 3 Ayda 3 Seviye

Okullarımızda verilen Genel İngilizce eğitimlerimiz kriter bazlı, konuşma ağırlıklı ve beceri odaklıdır. Öğretmenlerimiz; ders materyallerini Linguafolio’da bulunan hayatımızın içinde ihtiyacımız olan hedef kriterlerini gerçekleştirecek şekilde hazırlarlar.

İngilizce Konuşma Kulübü

İngilizce biliyorum ancak konuşabileceğim ve geliştirebileceğim bir sosyal yaşam alanım yok diyenler burada mı? AmericanLIFE Alsancak temsilciliğimizde Yabancı öğretmenlerimizin moderatörlüğünü yaptığı, her hafta gündemden farklı bir konuyu ele aldığımız ve sohbet ettiğimiz konuşma kulüplerimizin kapısını herkese açıyoruz…

Yurtdışında Eğitim Almak İster Misiniz?

Yabancı dil öğrenimi gören bireylerin birçoğunun nihai hedefi, yurt dışı eğitimidir. Bu durum, yurt dışında nitelikli, sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim sağlamak konusunda bizleri sorumlu kılar.

TESOL Eğitimi İle İngilizce Öğretmeni Olabilirsiniz!

Tesol, Türkiye’de ve yurt dışında, herhangi bir dalda lisans mezunu olan bireylerin kolejler ve İngilizce kurslarında öğretmenlik yapmasını sağlayan bir sertifikadır.

Yurtdışında Tatile Gidemiyorsan, İngilizce Konuşma Tatiline Gel!

İngilizce Konuşma Tatili, 3 gece 4 gün sürecek bir eğitim&tatil programıdır. Workshop, Mini Kurslar, Oyunlar, Turistik Gezi ve Simülasyonlar içermektedir. İngilizce Konuşma Tatili’nde 4 gün boyunca herkes…

Amerikada pilot ol

Okulumuzun grup şirketlerinden biri olan IFA FLY, 1987 yılından bu yana merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin Miami şehrinde profesyonel uçuş eğitimi veren Wayman Aviation Academy’nin Türkiyedeki tek yetkili acentesidir.

Türk Eğitim Vakfı’na Eğitim Desteği Veriyor Olmaktan Mutluluk Duymaktayız

Üniversite çağındaki öğrencilerimiz kazandığı üniversiteyi kaybetmesin diye bizler de AmericanLIFE Alsancak Ailesi olarak Türk Eğitim Vakfı‘na eğitim desteği veriyor olmaktan mutluluk duymaktayız.

izmir-alsancak-genel-ingilizce-kursu

Bu program ile öğrencilerimiz; Konuşma ağırlıklı, beceri odaklı, kriter bazlı öğrenme sistemi ile ana dilini öğrendiği gibi maruz kalarak dil becerisi kazanır…

Sektöre ve Departmana Özel İş İngilizcesi

Her Sektöre, sektör için de departmana özel olarak hazırlanmış 1 günlük eğitim seminerlerimizin bölümleri ve konu başlıkları aşağıdaki gibidir;

alsancak-ingilizce-konusma-semineri

Tüm Türkiye’de bulunan 55 AmericanLife Şubesinde, +more english eğitim destek sınıflarından yaşam boyu ve ücretsiz olarak faydalanır.

YABANCI DİL TAZMİNATI

American LIFE Dil Okulları olarak banka çalışanlarına dil tazminatı kazanmaları için destek vermekteyiz.

Koşulsuz Öğrenci Memnuniyeti İle Tavsiye Edilen Dil Kursu

American LIFE Ailesi olarak, öğrencilerimizin gerçekten ne kadar mutlu olduğunu görmek ve onların görüşlerini öğrenmek bizim için çok önemli.

izmir-alsancak-ingilizce-almanca-rusca-kursu

Okullarımızda verilen Genel İngilizce / Almanca / Rusça / İspanyolca / İtalyanca eğitimlerimiz kriter bazlı, konuşma ağırlıklı ve beceri odaklıdır.

alsancak_hazirlik-atlama

Hayalini kurduğun üniversitede 1 yıl boyunca harcayacağın emek ve katlanacağın maliyetten kurtulmak ister misin? Get That Score eğitim programımız ile seçtiğin sınav türüne yönelik hazırlanır, o sınav alanında uzmanlaşmış eğitmenlerle doğrudan sonuca odaklı çalışmalar yaparsın…

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading