İngilizce Kursu

Genel ingilizce kursu eğitimleri akıllı telefon uygulamasıyla desteklenmiş bir şekilde sınırsız olarak verilmektedir. Dilerseniz hergün sınırsız ingilizce eğitimi alabilirsiniz.

Derslere ders öncesi (pre-class) uygulamasıyla hazırlanır ve derste işlenecek konulara hazır bir şekilde katılırsınız. Dersten sonra ise akıllı cihaz uygulamamızdaki ders sonrası (post-class) egzersizlerini yaparak dersleri tekrar edersiniz. Yaptığınız çalışmalar ingilizce kursu olarak hem size hem de öğretmeninize raporlanır. Ödevler uygulama üzerinden öğretmeninizce değerlendirilir.

ingilizce kursu

ingilizce kursu

Genel ingilizce kursu programlarımızda sınıfınızda aldığınız eğitimin yanında haftanın her günü her saati randevu alarak öğretmen eşliğinde etüt yapabilirsiniz.

Ayrıca yine genel ingilizce kursu programımıza ilave olarak +more takviye derslerine katılabilirsiniz. Üstelik öğrencilerimizin bir ömür boyu istedikleri şubemizde bu İngilizce pratik derslerine katılma hakları vardır.

Öğrencilerimiz, bir kez genel ingilizce kursu aldıktan sonra istedikleri şubemizde ömür boyu plus more aktivitelerine katılabilirler.

Benzersiz eğitim sistemi ART, dünyanın en büyük online eğitim içeriği ve platformu üreticisi Wiley Inc’in birlikte geliştirdikleri bir projedir. American LIFE’ın genel ingilizce sertifikası ABD’de çeşitli üniversiteler tarafından TOEFL ve IELTS skoru yerine kabul edilmektedir.

Eğitim sistemimiz ART (active remote teaching) hakkında detaylı bilgi almak için inceleyin.

Daha fazla detaylı bilgi için bize ulaşın.

EĞİTİM SİSTEMİMİZ
Detaylı bilgi için arayalım?