Almanca Aile Birleşimi Kursu

Almanca Aile Birleşimi

Almanya, Türklerin adeta ikinci vatanı haline gelmiştir. Günümüzde milyonlarca Türk Almanya’da yaşamakta ve çalışmaktadır. Bu kadar çok Türk’ün Almanya’da çalışması, aile bireylerinin Almanya’da oturum alması ihtiyacı doğurmaktadır. Almanya devleti buna olanak sağlamakta ve bazı şartları yerine getiren vatandaşların ailelerinin yanında yaşamalarını sağlamaktadır.

Vatandaşlarımızın Almanya’da yaşayan ailelerinin yanına gidebilmesi, ailelerin bir araya gelebilmesi için uygulanan programın adı Almanca Aile Birleşimi Vizesi programıdır. Bu programa başvuru yapacak kişilerden istenen şartlardan birisi en az A1 seviyesinde Almanca bildiklerini kanıtlamalarıdır.

A1 seviyesinde yabancı dil bilgisi, kişinin kendisini tanıtabilmesini, yaşadığı yer hakkında basit bilgiler verebilmesini ve karşısındaki kişiler benzer bilgiler verirken onları anlayabilmesini, yavaş ve basit konular hakkında konuşulduğunda karşısındakiyle temel düzeyde anlaşabilmesini sağlar.

American LIFE Dil Okulları, yaklaşık on yıldır başarıyla aile birleşimi için Almanca eğitimleri vermektedir. A1 belgesi, Goethe Institut ve ÖSD tarafından yapılan sınavlardan sonra alınabilmektedir. Almanca eğitimi, ayrı bir zümre olarak kadrolu alanında uzman eğitmenlerce verilmektedir. Almanca eğitim kadromuz aile birleşimi konusunda engin bir tecrübeye sahiptir. Bugüne kadar bine yakın öğrencimiz Almanca aile birleşimi sınavından gerekli notu almıştır. Dilerseniz alanında uzman öğretmenlerimizin hazırladığı Online Almanca Seviye Tespit Sınavına katılarak seviyenizi anında ve ücretsiz öğrenebilir, size özel kampanyalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Almanca Aile Birleşimi hakkında daha detaylı bilgi almak için;

Almanca Aile Birleşimi Hakkında Detaylı Bilgi Alın