İş İngilizcesi (Tailor Made Business English)

American LIFE Dil Okulları, kendine ait markası Tailor Made Business English ile profesyonellerin İş İngilizcesi ihtiyacına doğrudan hedefe dönük çözümler üretir. Bu yaklaşım, gramer ağırlıklı eğitimin aksine öğrencilere öğrendiklerini ertesi gün kullanabilecekleri bir imkan sunar.

Eğitimin ilk süreci ihtiyaç analizidir. Eğitim alacak şirket çalışanlarının seviyeleri belirlenir ve hangi alanlarda İngilizce kullanacaklarına dair bir ihtiyaç analizi yapılır. Seviyeler, departmanlar ve hedeflere göre ayrı müfredatlar hazırlanır. Bir satın almacının İş İngilizcesi eğitiminin müfredatının bir parçası, satın alım yapılan tedarikçilerin web siteleri bile olabilir.

İhtiyaç Analiz Anketi

İş İngilizcesi anlayışı (Tailor Made Business English), işte bu yaklaşımla şirketler ve çalışanlarına özel hazırlanan eğitim programlarıyla her şirkete kendi ihtiyacına göre düzenlenmiş çözümler sunar. Öğrenciler doğrudan ilgi ve ihtiyaç alanlarına giren konuları görmeye başladıkları, daha önceki deneyimlerinde yaşadıkları olumsuzlukları yaşamazlar. Öğrendiklerini hemen kullanmaya başlarlar ve bu da eğitime karşı olan ilgilerini kaybetmemelerini sağlar.

American LIFE Dil Okulları, aynı zamanda pek çok şirketin eleman işe alımlarında İngilizce seviyesi belirleme konusunda da çözüm ortaklığını yapmaktadır. Kurumsal İş İngilizcesi hakkında daha detaylı bilgi alın.

tailor-made
Detaylı bilgi için arayalım?