Flemenkçe (Hollandaca) Kursu

Flemenkçe (Hollandaca) Kursu

Flemenkçe Hollanda’nın ana dili olmakla birlikte, Belçika, Güney Afrika Cumhuriyeti ve Surinam’da resmi dil olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde Flemenkçe bilen kişi sayısı çok az olduğu için bu dili konuşan kişiler Hollanda ile iş ortaklığı yapan firmalar ve turizm bölgelerinde ciddi maaşlarla iş bulma imkânına sahiptirler. Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB)’nin 2014 yılında yaptığı açıklamaya göre Flemenkçe bilen bir rehber 2014 yılında yarım günlük tur programından 400TL ödeme almaktadır.

İngilizce, Almanca gibi yaygın konuşulan dillerin dışında kalan Nadir Diller doğru yerlerde kullanıldığında hem geniş iş alanı hem de daha yüksek maaşların kapısını aralamaktadır.  Aynı zamanda Hollanda da genç nüfus oranı giderek düştüğü için Flemenkçe bilen kişiler rahatlıkla Hollanda da iş bulma imkânına sahip oluyorlar. American LIFE yabancı dil kursumuz bünyesinde yıllardır Özel Ders olarak verdiğimiz bu programı artık sınıf eğitimleriyle de İstanbul halkının hizmetine açmış bulunmaktayız. Avrupa Konseyi standartlarında eğitim veren kursumuz NCSSFL onaylı dil Portfolyosu ile diğer dillerde olduğu gibi Flemenkçe eğitimlerinde de katılımcılarımıza Avrupa Standartlarında bu dili öğrenme imkânı sunuyoruz.

Flemenkçe eğitimlerinde de derslere %90 düzenli devam eden öğrencilerimize %100 Öğrenme Garantisi vermekteyiz. Bu sistem sayesinde öğrenci adaylarımızın acaba öğrenebilir miyim sorusunun cevabını da derse başlamadan cevaplamış oluyoruz. Alanında uzman Hollanda Dili ve edebiyatı mezunu veya Flemenkçe öğretmenleri tarafından sıkı takiple Flemenkçe derslerinde bu dili öğrenmek isteyen adaylarımıza 2 ay gibi bir sürede başlangıç seviyesinde dili kullanabileceklerinin garantisini vermekteyiz. Daha fazla vakti olan öğrencilerimiz içinse dili günlük hayatta tüm ihtiyaçları için kullanmaya başlamak 4 aylık bir eğitim sonunda mümkün olmaktadır. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak ve aklınızdaki sorulara cevap bulmak için bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.

Dünyada en yaygın olarak konuşulan dil İngilizce’dir. Dolayısıyla İngilizce kurslarına yoğun bir talep bulunmaktadır. İkinci sırada ise Almanca kursu gelmektedir. Flemenkçe ise bu iki dille aynı aileye sahip bir dildir. Hatta bazı dilbilimcilere göre Flemenkçe, Almanca’dan daha kolay öğrenilen bir dildir. Bununla beraber Flemenkçe (Hollandaca) yaygın olarak kullanılmamakla birlikte iş olanaklarını geliştirmek isteyenlerin tercih ettiği bir dildir. Günümüzde tek bir dil yeterli olmamakla birlikte ikinci hatta üçüncü bir dil bilmek iş dünyasında istenilenler arasındadır. Bu nedenle iş bulma ve kariyerinde yükselme hedefleri olanların birden çok dil bilmesi ve hatta nadir öğrenilen dilleri öğrenmeleri gerekmektedir.

American LIFE Dil Okullarında alanında uzman eğitimciler tarafından verilen Flemenkçe( Hollandaca) kursları ile kısa sürede yeni bir dil öğrenmeniz mümkündür. İngilizce ve Almanca ile aynı dil ailelerine sahip olmaları Flemenkçe’nin daha kısa sürede öğrenilmesinde büyük avantaj sağlamaktadır. Çünkü İngilizce’de bilinen bir çok kelime Flemenkçe’de de bulunmaktadır. Dolayısı ile ikinci veya üçüncü dil olarak öğrenilecek Hollandaca, Almanca öğrenmekten çok daha kolaydır ve çok daha kısa sürede

Flemenkçe (Hollandaca) Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın