Sınav İngilizcesi

American LIFE Dil Okulları, İngilizce sınavlara hazırlık yapan öğrenciler için özel çözümler sunar. İngilizce sınavlara hazırlanan her öğrencinin Sınav İngilizcesi için farklı seviyesi ve hedefi vardır. Dolayısıyla öğrencinin ihtiyaç analizini yapmak çok önemlidir. American Life, öğrenci özerkliği ve ihtiyaç farklılığını gözeterek küçük gruplarda yüksek başarı oranına sahip öğrencileri hedefler.

YDS kurslarımızda okuma, gramer ve kelime derslerimizin yanında test teknikleri ve soru çözümü derslerimiz bulunmaktadır. A2 seviyesinin üzerindeki öğrenciler alt grupta, B1 seviyesinin üzerindeki öğrenciler de üst grupta eğitime başlarlar. Her yıl yaklaşık üç bin öğrenci YDS gruplarımızda eğitim almakta olup hedeflenen puanın alınma başarı oranı % 81’dir. Sınav İngilizcesinin hedefi budur.

ONLINE ÜCRETSİZ YDS DENEME SINAVI

TOEFL ve IELTS kurslarımızda da yine küçük gruplarda öğrenci ihtiyacı ve hedefine yönelik eğitim verilmektedir. Okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri ayrı ayrı çalıştırılır. TOEFL ve IELTS öğrencilerimiz eğitimleri süresinde +more derslerine girerek bu becerilerini geliştirme imkanı da bulurlar.

Detaylı bilgi için arayalım?