ARAPÇA KURS FIRSATI

Her geçen gün biraz daha globalleşen, sosyal, siyasal, ekonomik ilişkileri artan dünyaya uyum sağlamak için geçmişteki değerini günümüzde de arttırarak sürdüren dillerden biri olan Arapça’nın gizemli dünyasına, Arapça Kurs Fırsatı Programımız ile yolculuğa çıkıyoruz…

Artan dünya ilişkileriyle doğru orantılı olarak insan ilişkileri de çoğalmakta, günümüz dünyasında insanların birbiriyle iletişim kurma ihtiyacı üst düzey bir gereklilik arz etmektedir.

Başta Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Cezayir, Cibuti, Çad, Etiyopya, Fas, Filistin, Irak, İsrail, Katar, Komorlar, Kuveyt, Libya, Lübnan, Mısır, Moritanya, Batı Sahra, Suudi Arabistan, Somali, Sudan, Suriye, Tunus, Umman, Ürdün, Yemen gibi 22 Arap ülkesinin tek resmi dili olan, Dünyada en çok kullanılan 5. dil ve Birleşmiş Milletler tarafından kabul edilen 6 resmi dilden biri olan Arapça’nın gizemli dünyasına sizi davet ediyoruz!

Bir dilin kusursuz şekilde yapılanması, insanlık tarihi ve evrensel düşünceyi aktarabilmesi için yüzyıllarca var olup olgunlaşması gerekmektedir. Günümüzde kullanılan ve yaygınlaşan birçok dilin aksine, Arapça insanlığa bir dilin kusursuz yapısını ispatlamakta ve uluslararası iletişim aracı görevini mükemmel şekilde gerçekleştirmektedir.

Yüzyıllardır birbirinden çeşitli kültür ve dillerin birlikte saygıyla yaşadığı, doğu ve batı Dünyasını birbirine bağlayan bu topraklarda bir dilin var olmasının, zarara uğramadan hayatta kalmasının gerekliliğini çok iyi biliyor ve yaşaması için gereken sinerjiyi oluşturmayı tüm benliğimizle istiyoruz.

istanbul arapca kurslari - Arapça Kurs Fırsatı Beykoz

İstanbul Arapça Kursları

Bu amaçla kurgulanan beceri odaklı ve öğrenci merkezli eğitimlerimizde anadili Arapça olan birbirinden değerli eğitmenlerimiz eşliğinde Arapça’nın köklerinden bugünkü dünyasına bir yolculuğa çıkıyoruz.

Dilerseniz grup dersleri, dilerseniz özel ders şeklinde gerçekleştirebileceğiniz bu Arapça Kurs Fırsatı ile Arapça’yı doğru anlayan, yorumlayabilen, konuşma ve yazma kurallarına hakim olan bireyler olarak hayatınızın bundan sonrasına edebi bir perspektif katma şansı sunuyoruz.

Arapça Kurs Fırsatımız ile sözlü ve yazılı olarak etkili şekilde kendini ifade eden, dinlediği ve okuduğunu anlayabilen, İslam bilimleriyle ilgili temel kaynakları ve güncel çalışmaları takip edebilen, Arap dilinin kendi terimlerine hakim bireyler yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Hem politik ve ekonomik hem de tarihi ve islami açıdan oldukça önemli olan bu köklü dili, Arapça Kurs Fırsatı ile ihtiyacınıza göre planlayabilir, American LIFE’ın uzman kadrosuyla bir dil daha öğrenebilirsiniz…

Dikkatinizi Çekebilir  Teenglish Çocuklar İçin Onların Dilinden İngilizce