AmericanLIFE KÖRFEZ ’den 3 Kur Alana 1 Kur Hediye

YENİ BİR DİL;  YENİ BİR GELECEK VE YENİ HAYALLER DEMEKTİR

İyi Bir Gelecek İçin İyi Bir Başlangıç Yapmaya AmericanLIFE KÖRFEZ ile Başlayın.

AmericanLIFE  KÖRFEZ, de genel İngilizce programlarımız konuşma odaklıdır, öğrencilerin dil becerilerinin geliştirilmesi öncelikli temel hedeftir.

AmericanLIFE  KÖRFEZ, Öğretmenleri genel İngilizce ders materyallerini Linguafolio’daki kriterleri gerçekleştirecek şekilde hazırlarlar. LinguaFolio , NCSSFL [National Council of State Supervisors for Languages] tarafından onaylı dil öğrenme kriter kitabıdır. Yabancı dil eğitimi için Avrupa Konseyi onaylı Avrupa Dil Portfolyosu bazlı bir eğitim ürünü olan ve öğrenci odaklı eğitimin en tepe noktası olarak tanımlanabilecek LinguaFolio’nun kullanılmasını tavsiye etmektedir. AmericanLIFE  KÖRFEZ  öğretmenleri ders içinde yapılan tüm aktivite ve çalışmaların Linguafolio ile desteklenmesi gerektiğini bilmektedir.

Bu kriterler, Starter-A1-A2 B1-B2 C1-C2 seviyelerinde sınıflandırılmıştır. Her seviyedeki kriterler okuma, dinleme, yazma ve konuşma olarak dört gruba ayrılmıştır. Materyal seçiminde ilgi alanları ve ihtiyaçları son derece önemlidir. En temel seviyeden başlayarak derslerde öğrencilerle İngilizce iletişim kurulur. Öğrencilerin ihtiyaçlarını ana dil kullanmadan ifade etmeleri konusunda teşvik edilmesi son derece önemlidir.

Geleceğiniz İçin İşinizi Şansa Bırakmayın.Bunun için doğru adres AmericanLIFE  KÖRFEZ uğramayı ihmal etmeyin.

AmericanLIFE  KÖRFEZ ’den 3 Kur Alana 1 Kur Hediye

İngilizcenin bir iletişim aracı olduğunu ilke edinen AmericanLIFE  KÖRFEZ öğrencilerin hem sınıf arkadaşları ile hem de eğitmenleri ile iletişimlerini kusursuz bir şekilde kurması ve ilerletebilmesi için U-Tipi sınıflar dizayn edilmiştir. Uzman öğretmen kadromuzla bu U-Tipi sınıf eğitimlerimiz ile öğrenciler konuşma odaklı eğitim anlayışına daha da  adapte edilmektedir. Ve öğrencilerimiz sınıf ortamlarında geri planda kalmayarak iletişime açık bir şekilde bulunmaktadırlar.

3+1 Kur Hediye Kampanyasından yararlanmak için sizleri şubemize bekliyoruz.

Adres: Yeni Yalı Mah., Zemzem Sok. No:2 Körfez / Kocaeli

Telefon: +90 (262) 521 00 66‏
E-posta: korfez@americanlife.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?